Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Činžovní dům v samém srdci Svitav

První část 410m2

Druhá část  450  m2

Zastavěná plocha a nádvoří 633m2

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme činžovní dům v samém srdci Svitav. Dům se nachází přímo na Nám. Míru vedle barokní veže u obecního úřadu. Ačkoliv se tváří velmi nenápadně z malebného podloubí, skrývá se v něm velký potenciál.

V současné době je v té hlavní přední části umístěn obchod, kde je papírnictví, hlavní vchod do domu skrze velmi známou cukrárnu, která je momentálně již uazvřená. V této první části najdeme další dvě patra, které lze využít pro kaceláře nebo bydlení. Potenciál prázdných kanceláří můžete tak pronajmout pro komerční účely, nebo tyto prostory zrekonstruovat a vymyslet například čtyři malé byty. Celkem užitná plocha cca 410m2.

V další části se nachází dům, který má dvě patra a jsou zde umístěny dva prostorné byty. Jeden menší letní byt  s koupelnou a druhý byt 3+1 (3+kk) se vstupem na terasu. V přízemí najdeme samostatnou kuchyni a wc, bývalý výměnek (využíván jako sklad). K tomuto domu navazuje ještě dílna, sklad a momontální tělocvična. Celkem užitná plocha  cca  450m2.

Přesné rozložení pak najdete ve 3D skenu, kde si v pohodlí svého zázemí můžete dům prohlédnout. 

První část:

3D prohlídka první části

 

Druhá část:

3D prohlídka druhé části

 

Momentální aktuální nájem je pouze z prostor z papírnictví. 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Svitavy

Zde se můžete dozvědět více o Svitavách

Zdroj: © Petr Horák 2014 a CMS TV @ FILM STUDIO COMVISION www.comvision.cz

 

 

Svitavské památky

Zdroj: https://www.svitavy.cz/svitavske-pamatky

NÁMĚSTÍ MÍRU

Náměstí vzniklo podél středověké cesty se založením města kolem roku 1250. Původně zde stávalo 83 právovárečných domů. Ty získaly v 16. století renesanční podobu a po požáru města roku 1781 byly barokně upraveny. Dnešní vzhled zóny je výsledkem celkové rekonstrukce z let 1993–1994.

 
STARÁ RADNICE

Úřadovalo se zde od roku 1538, kdy se renesanční budova stala majetkem města. Věž je doložena v polovině 18. století, barokní podoba je výsledkem přestaveb z let 1781–1849. Tehdy byla dokončena celková rekonstrukce, včetně klasicistních interiérů a znaku města na fasádě domu. Radnice zde sídlila do roku 1933.

 
DŮM U MOUŘENÍNA

Jeden z nejstarších renesančních domů je doložen k roku 1554. Původní sídlo purmistrů bylo v polovině 18. století přestavěno na zájezdní hostinec. V roce 1776 zde přespal císař Josef II. a během napoleonských válek také ruský generál Korsakov. Od roku 1860 měla ve sklepích své trezory zdejší spořitelna.

Cena

V současné době přijímáme cenové nabídky v písemné formě do emailu.

Prodávající má právo vybrat si kupujícího dle předložených cenových nabídek.

Plánky

 

 

Ke stažení PDF první část domu Svitavy

 

Ke stažení PDF druhá část domu Svitavy

Cena

19.990.000,-Kč

Hanka Petržílková

Hanka Petržílková je realitní makléřkou od roku 2006. Už jako malá holka si přála stát se realitní makléřkou. Věnuje se prodeji bytů, domů a komerčních prostor (kanceláře, obchodní prostory, činžovní domy).
 
Zároveň je jednatelkou realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), kterou úspěšně vede společně se svými makléři.
 
Protože naslouchá potřebám klientů založila zahradní (www.novakovazahrada.cz ) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz ), kterou využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům.
Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.
 
U každé nemovitosti nechybí profesionální fotograf, videoprohlídka, případně 3D prohlídka nebo homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Když to situace vyžaduje nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.
 
Odměnou pro Hanku je zasloužená provize a spokojení klienti. Její klientský servis je vždy individuální tak, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajícího.
 
Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas trávit na realitních serverech, dokáže Vám poskytnout plný servis na Vaší cestě hledání a kompletního právního servisu.
 
V rámci své 15 ti leté praxe školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře.
 
Neustále se vzdělává a předává své zkušenosti dále. Je také certifikovanou realitní makléřkou.
 
Pokud hledáte profíka v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je ten správný člověk. Její lokalitou je Praha a Střední Čechy, ale víme že i do Krkonoš nebo na Šumavu se ráda podívá.
 
Má ráda výzvy, takže i několik let neprodejné nemovitosti dokáže prodat rozhodně rychleji.
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář