Investiční příležitost Brandýs nad Labem

V exkluzivní spolupráci Vám nabízíme investiční příležitost v Brandýse nad Labem.

Jedná se o celé dvě patra bytového domu

 

Popis nemovitosti

V exkluzivní spolupráci Vám nabízíme investiční příležitost v Brandýse nad Labem. Jedná se o komplex bytů v rámci jednoho bytového domu, které jsou nyní pronajímány s výnosem 145.000,-Kč/měsíc, tedy 1.740.000,-Kč/rok a návratností 15 let.

Správa nemovitosti včetně dosazování nájemníků je zajištěna a je možno přímo navázat na předchozího majitele a hned následující měsíc realizovat zisky. Ambicióznější investor může využít i příležitost vybudovat na střeše další dvě nadstandartní bytové jednotky s terasou a výhledem na Brandýs nad Labem, které by při případném prodeji podstatně snížily počáteční pořizovací vklad.

Pro investora, který by nechtěl pokračovat v jednotlivém pronajímáním pokojů (zajištěn kompletně celý proces), je možné skrze rekonstrukci navýšit hodnotu bytových jednotek a následně se ziskem rozprodat jednotlivě.

Byty jsou ve stavu po rekonstrukci s úpravou pro využití na krátkodobé i dlouhodobé pronájmy a jsou nabízeny s aktuálním vybavením.

Konkrétně se jedná o komplex 6 bytů o dispozicích: 2+1, 1+1, 2+1, 1+1, 2+1 a 3+1.

Pro více informací o této investiční příležitosti nás neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

Cena

V současné době příjímáme cenové nabídky.

Prodávající má právo rozhodnout se pro nejvyšší možnou kupní cenu.

 

Hana Petržílková

Hanka Petržílková je realitní makléřkou od roku 2006. Už jako malá holka si přála stát se realitní makléřkou. Věnuje se prodeji bytů, domů a komerčních prostor (kanceláře, obchodní prostory, činžovní domy).
 
Zároveň je jednatelkou realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), kterou úspěšně vede společně se svými makléři.
 
Protože naslouchá potřebám klientů založila zahradní (www.novakovazahrada.cz ) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz ), kterou využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům.
Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.
 
U každé nemovitosti nechybí profesionální fotograf, videoprohlídka, případně 3D prohlídka nebo homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Když to situace vyžaduje nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.
 
Odměnou pro Hanku je zasloužená provize a spokojení klienti. Její klientský servis je vždy individuální tak, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajícího.
 
Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas trávit na realitních serverech, dokáže Vám poskytnout plný servis na Vaší cestě hledání a kompletního právního servisu.
 
V rámci své 15 ti leté praxe školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře.
 
Neustále se vzdělává a předává své zkušenosti dále. Je také certifikovanou realitní makléřkou.
 
Pokud hledáte profíka v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je ten správný člověk. Její lokalitou je Praha a Střední Čechy, ale víme že i do Krkonoš nebo na Šumavu se ráda podívá.
 
Má ráda výzvy, takže i několik let neprodejné nemovitosti dokáže prodat rozhodně rychleji.
 
e00b3025r1


Hana Petržílková

Kontaktní formulář