Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Investiční příležitost Brandýs nad Labem

V exkluzivní spolupráci Vám nabízíme investiční příležitost v Brandýse nad Labem.

Jedná se o 4 bytové jednotky

3+kk

3+1+terasa

1+1/B (2+kk)

1+1 (2+kk)

 

Popis nemovitosti

V exkluzivní spolupráci Vám nabízíme investiční příležitost v Brandýse nad Labem. Jedná se o komplex čtyř bytů v rámci jednoho bytového domu, které jsou nyní pronajímány s výnosem ______,-Kč/měsíc, tedy ______,-Kč/rok a návratností 15 let.

Správa nemovitosti včetně dosazování nájemníků je zajištěna a je možno přímo navázat na předchozího majitele a hned následující měsíc realizovat zisky. Ambicióznější investor může využít i příležitost vybudovat na střeše další dvě nadstandartní bytové jednotky s terasou a výhledem na Brandýs nad Labem, které by při případném prodeji podstatně snížily počáteční pořizovací vklad.

Pro investora, který by nechtěl pokračovat v jednotlivém pronajímáním pokojů (zajištěn kompletně celý proces), je možné skrze rekonstrukci navýšit hodnotu bytových jednotek a následně se ziskem rozprodat jednotlivě.

Byty jsou ve stavu po rekonstrukci, kromě jednotho bytu 1+1, s úpravou pro využití na krátkodobé i dlouhodobé pronájmy a jsou nabízeny s aktuálním vybavením.

Konkrétně se jedná o komplex 4 bytů o dispozicích: 1+1, 1+1, 3+kk a 3+1.

Pro více informací o této investiční příležitosti nás neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie

Cena

V současné době příjímáme cenové nabídky.

Prodávající má právo rozhodnout se pro nejvyšší možnou kupní cenu.

 

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF