Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Moderní byt 3+kk, Bakov nad Jizerou, B6, BAKOVSKÁ REZIDENCE

3+kk

obytná plocha 57,28m2

2X lodžie 6,67m2

sklep 2,76m2

parkovací stání

6.990.000,-Kč včetně DPH

Popis nemovitosti

Zajímá Vás byt, který by se stal Vaším vlastním? Máme pro Vás exkluzivní nabídku 3+kk o čisté obytné ploše 79,97m2, nacházející se v Bakově nad Jizerou v bezbariérovém domě (budova B, byt č.6) s výtahem a s 2x lodžií, nabízející úchvatný výhled do vnitrobloku a volnočasového areálu. Byt má okna skoro na všechny světové strany a je velice vkusně řešen. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem 28,44m2, ložnice 18,20m2 a ložnice 12,64m2 a 2x WC Vám poskytnou dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Navíc se můžete těšit na koupelnu s hydromasážním panelem ASTREA a samostatné WC s bidetovou sprchou. Podlahové elektrické vytápění a trojskla na oknech zajistí příjemnou teplotu v bytě kdykoliv v roce. Navíc Vám nabízíme vyhrazené parkovací stání ve vnitrobloku domu a sklep 2,76m2. Byt bude k nastěhování v říjnu 2023 a nyní si můžete vybrat kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE za příznivých cenových podmínek u domluveného dodavatele. Bakov nad Jizerou je ideálním místem pro pohodlné bydlení. Můžete si užívat veškerou občanskou vybavenost v místě, jako jsou zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, supermarkety, veterinární klinika a pošta. Navíc zde najdete spoustu možností na sportovní vyžití a krásnou přírodu pro pěší turistiku a cyklistiku. Máte zájem? Stačí nám zaplatit pouze 20% z kupní ceny a zbylou část až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy, což proběhne v srpnu nebo září tohoto roku. Financování Vám rádi zajistíme. Neotálejte a domluvte si prohlídku ještě dnes!

Fotogalerie

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF