Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Moderní byt 1+kk, Bakov nad Jizerou, A3, BAKOVSKÁ REZIDENCE

1+kk

obytná plocha 27,74m2

sklep 1,5 m2

parkovací stání

2.490.000,-Kč včetně DPH

Popis nemovitosti

Hledáte útulné bydlení v příjemném prostředí? Máme pro Vás nabídku, kterou rozhodně neodmítnete! Exkluzivně Vám nabízíme krásný nový byt v Bakově nad Jizerou s dispozicí 1+kk, o celkové obytné ploše 27,74m2. Byt se nachází v bezbariérovém cihlovém domě s výtahem v přízemí (budova A, byt č.3) a je připraven k nastěhování v říjnu 2023.

Projekt Vám nabízí nadstandardní koupelnu se sprchovým koutem a hydromasážním panelem ASTREA. Vinylová podlaha v dekoru dubu a podlahové elektrické vytápění Vám zajistí dostatek tepla kdykoliv v roce. Okna s trojskly zajistí perfektní klid a udržení tepla, nebo naopak v létě chládek. Navíc si můžete vybrat kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE u domluveného dodavatele za příznivých cenových podmínek již teď.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně zdravotního střediska, mateřské a základní školy, obchodů, supermarketů, veterinární kliniky a pošty. Bakov nad Jizerou je ideálním místem pro sportovní nadšence, s volnočasovým areálem vedle budovy a množstvím cyklostezek a pěších turistických tras v okolí.

Pokud máte zájem o tento skvělý byt, není třeba čekat. Stačí pouze 20% z kupní ceny a zbytek můžete splatit až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy v srpnu nebo září tohoto roku. Financování Vám rádi zajistíme. Prohlídky jsou již nyní možné, tak neváhejte a přijeďte si vybrat svůj nový domov!

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF