Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Moderní byt 1+kk, Bakov nad Jizerou, A3, BAKOVSKÁ REZIDENCE

1+kk

obytná plocha 27,74m2

sklep 1,5 m2

parkovací stání

2.490.000,-Kč včetně DPH

Popis nemovitosti

Hledáte útulné bydlení v příjemném prostředí? Máme pro Vás nabídku, kterou rozhodně neodmítnete! Exkluzivně Vám nabízíme krásný nový byt v Bakově nad Jizerou s dispozicí 1+kk, o celkové obytné ploše 27,74m2. Byt se nachází v bezbariérovém cihlovém domě s výtahem v přízemí (budova A, byt č.3) a je připraven k nastěhování v říjnu 2023.

Projekt Vám nabízí nadstandardní koupelnu se sprchovým koutem a hydromasážním panelem ASTREA. Vinylová podlaha v dekoru dubu a podlahové elektrické vytápění Vám zajistí dostatek tepla kdykoliv v roce. Okna s trojskly zajistí perfektní klid a udržení tepla, nebo naopak v létě chládek. Navíc si můžete vybrat kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE u domluveného dodavatele za příznivých cenových podmínek již teď.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně zdravotního střediska, mateřské a základní školy, obchodů, supermarketů, veterinární kliniky a pošty. Bakov nad Jizerou je ideálním místem pro sportovní nadšence, s volnočasovým areálem vedle budovy a množstvím cyklostezek a pěších turistických tras v okolí.

Pokud máte zájem o tento skvělý byt, není třeba čekat. Stačí pouze 20% z kupní ceny a zbytek můžete splatit až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy v srpnu nebo září tohoto roku. Financování Vám rádi zajistíme. Prohlídky jsou již nyní možné, tak neváhejte a přijeďte si vybrat svůj nový domov!

Fotogalerie

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF