Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Moderní byt 2+kk, Bakov nad Jizerou, A13, BAKOVSKÁ REZIDENCE

2+kk

obytná plocha 57,28m2

lodžie 6,67m2

sklep 5,67m2

parkovací stání

5.250.000,-Kč včetně DPH

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Jste na správném místě, protože právě Vám nabízíme exkluzivní možnost stát se majitelem bytu v Bakově nad Jizerou! Tento moderní 2+kk byt s dispozicí 57,28 m2 a velkou lodžií se nachází v bezbariérové budově s výtahem. Byt se nachází ve 3. NP (2. patro) budovy A. Užijte si pohodlné bydlení v těsné blízkosti volnočasového areálu, kde si můžete užít relaxaci nebo sportovní aktivitu.

Byt je prostorný a velmi vkusně zařízený, s okny na všechny světové strany. Obývací pokoj s kuchyňským koutem o rozloze 28,44m2 a ložnice o rozloze 18,20m2 poskytují dostatek prostoru pro Vaše pohodlí. K bytu patří také sklep o rozloze 5,68m2 a vyhrazené parkovací stání ve vnitrobloku domu. Celková užitná plocha bytu je 62,95m2 + lodžie, která je oddělena příčkou pro Vaše soukromí a klid.

Projekt nabízí nadstandardní koupelnu s hydromasážním panelem ASTREA a samostatné WC s bidetovou sprchou. Můžete si vybrat ze dvou variant obkladů a dlaždic v teplých a studených odstínech. Vinylová podlaha, kterou si můžete sami vybrat u nás na stavbě, podlahové elektrické vytápění a okna s trojskly zajistí dokonalé teplo a klid pro Vaše pohodlí.

Nebudete muset čekat dlouho na svůj nový byt, protože bude k nastěhování již v říjnu 2023! Můžete si také vybrat kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE u domluveného dodavatele za velmi příznivých cenových podmínek. Místo Bakova nad Jizerou nabízí veškerou občanskou vybavenost, jako jsou zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, supermarkety, veterinární klinika a pošta. Bakov nad Jizerou také poskytuje spoustu možností pro pěší turistiku a cyklostezky.

Nemusíte mít obavy z financování, protože Vám rádi pomůžeme s financováním a ušetříme Vám tak starosti.

Fotogalerie

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF