Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Moderní byt 2+kk, Bakov nad Jizerou, A13, BAKOVSKÁ REZIDENCE

2+kk

obytná plocha 57,28m2

lodžie 6,67m2

sklep 5,67m2

parkovací stání

5.250.000,-Kč včetně DPH

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Jste na správném místě, protože právě Vám nabízíme exkluzivní možnost stát se majitelem bytu v Bakově nad Jizerou! Tento moderní 2+kk byt s dispozicí 57,28 m2 a velkou lodžií se nachází v bezbariérové budově s výtahem. Byt se nachází ve 3. NP (2. patro) budovy A. Užijte si pohodlné bydlení v těsné blízkosti volnočasového areálu, kde si můžete užít relaxaci nebo sportovní aktivitu.

Byt je prostorný a velmi vkusně zařízený, s okny na všechny světové strany. Obývací pokoj s kuchyňským koutem o rozloze 28,44m2 a ložnice o rozloze 18,20m2 poskytují dostatek prostoru pro Vaše pohodlí. K bytu patří také sklep o rozloze 5,68m2 a vyhrazené parkovací stání ve vnitrobloku domu. Celková užitná plocha bytu je 62,95m2 + lodžie, která je oddělena příčkou pro Vaše soukromí a klid.

Projekt nabízí nadstandardní koupelnu s hydromasážním panelem ASTREA a samostatné WC s bidetovou sprchou. Můžete si vybrat ze dvou variant obkladů a dlaždic v teplých a studených odstínech. Vinylová podlaha, kterou si můžete sami vybrat u nás na stavbě, podlahové elektrické vytápění a okna s trojskly zajistí dokonalé teplo a klid pro Vaše pohodlí.

Nebudete muset čekat dlouho na svůj nový byt, protože bude k nastěhování již v říjnu 2023! Můžete si také vybrat kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE u domluveného dodavatele za velmi příznivých cenových podmínek. Místo Bakova nad Jizerou nabízí veškerou občanskou vybavenost, jako jsou zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, supermarkety, veterinární klinika a pošta. Bakov nad Jizerou také poskytuje spoustu možností pro pěší turistiku a cyklostezky.

Nemusíte mít obavy z financování, protože Vám rádi pomůžeme s financováním a ušetříme Vám tak starosti.

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF