Novostavba RD, 4+kk, Červený Újezd, Praha - Západ, garáž, krásná zahrada 801m2, nízké náklady

Novostavba rodinného domu

Dispozice 4+kk

Červený Újezd

Praha - Západ

garáž a parkování (celkem 3 auta)

krásná zahrada 801m2

nízké náklady 2.500,- / měsíc

Cena 10.990.000,-Kč

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v rodinném domě s krásnou a prostornou zahradou kousek od Prahy? S velice nízkými náklady? Pak tu máme pro Vás dřevostavbu rodinného dvoupodlažního samostatného domu, o dispozici 4+kk, v Červeným Újezdě, okr. Praha - Západ. Náklady tohoto domu včetně vody vycházejí na 2.500,-Kč měsíčně. Díky energetické hodnotě a štítku typu B, máte tak zajištěné nízké náklady.

V přízemí se nachází útulný obývací pokoj, který je spojen s dostatečně prostorným kuchyňským koutem. Dále se zde nachází samostatná toaleta a technická místnost. Kuchyňská linka je zařízena vestavěnými spotřebiči (lednice, myčka, trouba, sklokeramická deska). V patře se pak nacházejí tři ložnice a koupelna s rohovou vanou a toaletou.


Dům je zateplen a má celkovou užitnou plochu cca 140m2. Plastová okna s trosjkly, vytápění ELE folie, teplá voda ze 150l bojleru. Vinylové podlahy a dlažby. K domu patří garáž pro 1 auto (30m2), elektrické vrata zn. Hörmann. Další parkování na pozemku pro dvě auta.


Zahrada je osazena tak, aby kvetla od jara do podzimu. Najdete zde i kousek užitkové zahrady kde si utrhnete višeň, hrušku, švestku nebo třešeň. Zároveň si dáte sladké maliny, rybíz, jahody nebo borůvky. U pergoly kde můžete relaxovat s rodinou či přáteli utrhnete víno. Na zahradě se nachází i bazén a zásobník na dešťovou vodu, která Vám zajistí dostatek vody pro i pro zalévání zahrady.


Červený Újezd je obec 5km od Unhoště, s perfektní občanskou vybaveností. Pěší chůzi cca 150 metrů potraviny, mateřská školka, obecní úřad, restaurace, kadeřnictví a fotbalové hřiště. Perfektní dostupnost MHD do Prahy - Zličín, cca 30 min a nebo do Unhoště 8 min. V obci se také nachází hrad Červený Újezd.
Tuto nemovitost Vám rozhodně doporučuji, majitelé si dům stavěli pro sebe a každý kousek domu a zahrady má své kouzlo. Ideální pro rodinu s dětmi.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Plánky

Přízemí

Přízemí

1. patro

patro

PENB

PENB

Hana Petržílková

Obchodu s nemovitostmi se věnuje celý svůj profesní život od roku 2006. V dětství se při prodeji bytu rodičů poprvé setkala s prací realitního specialisty, v tu chvíli věděla, že to je to co chce dělat. Líbila se jí práce realitního makléře. Vytyčila si jasný cíl! Vlastnit, vést svoji realitní kancelář a plnit klientům jejich sny o bydlení.
 
Pokud svou práci děláte poctivě a dobře, je to dřina jako každá dobře vykonaná práce. Chceš být úspěšný realitní specialista? Vstaň, makej, pracuj na sobě, posouvej své hranice a hlavně nezůstávej stát na místě!
 
Lehčí cesta k úspěchu jednoduše neexistuje!
 
 
 
 
 


Hana Petržílková

Kontaktní formulář