Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přenechání zavedené restaurace Praha 2

Praha 2 - Vinohrady

ulice Vinohradská

20 let tradice

zavedená klientela

stačí už jen klíče

CELEBRITY CAFE

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu zavedenou restauraciCELEBRITY CAFE s tradicí 20 let. Restaurace má svou stálou klientelu po celé její období. Nachází se kousek od Vinohradské tržnice, v ulici Vinohradská, v Praze 2.

Restaurace má dvě patra, v přízemí kde se nachází zařízený bar na míru a posezení pro hosty cca (40 lidí) s vchodem z ulice. V suterénu pak najdeme kompletně vybavenou kuchyni, kancelář, sklad a další prostor, který je rozdělen sádrokartonovou příčkou a momentálně je zde sklad. Zde byla v minulosti další místa k sezení a bar - rozvody zachovány (cca 35 lidí), lze tedy prostor ještě zvětšit o tuto část.

Veškeré rozvody jsou funkční, nová klimatizace. V létě je zde zahrádka pro dalších cca 30 osob a nastálo elektrická pergola.

Součástí odstupného ve výši 1.900.000,-Kč je i ochranná známka CELEBRITY CAFE.

 

 

Videoprohlídka

Cena

Cena je za odstupné a přenechání restaurace včetně nájemní smlouvy, která je uzavřena na 10 let s automatickým prodloužením.

 

Odstupné 1.900.000,-Kč

Lokalita

Vinohrady jsou oblíbená, zelená rezidenční čtvrť se secesními budovami v pastelových barvách, kde bydlí expati a mladí profesionálové.

Tato čtvrť je známá restauracemi s mezinárodní kuchyní, moderními kavárnami, nočními gay kluby a pivní zahrádkou v Riegrových sadech.

Na zeleném náměstí Míru se pořádají rušné venkovní trhy ve stínu novogotického kostela sv. Ludmily.

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF