Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1, Praha 4 - Písnice

Cena 6.500.000,-Kč

80m2

Praha 4 - Písnice (Libuš)

ul. Na Okruhu

plastová okna

komora

sklep

osobní vlastnictví

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví, o dispozici 3+1 s lodžií, o celkové ploše 80m2, v 5. patře panelového domu s výtahem, v Praze 4 - Písnice v ulici Na Okruhu.

Byt má samostatné tři pokoje s výhledem do okolí. V chodbě je prostorná komora. Na podlaze v chodbě mramorová dlažba, v ostatních místnostech je lino. Koupelna s vanou a zděným jádrem, wc samostatně.

V celém domě byli jsou nové stoupačky a rozvody elektřiny. Byt je v dobrém stavu, nicméně dispozice bytu umožňuje širokou škálu možností rekonstrukce dle svých představ. Součástí prodeje bytu je i sklepní kóje.

V blízkosti se nachází tržnice SAPA, u které se v září r. 2025 zahájí výstavba stanice metra linky „D“. Veškerá občanská vybavenost v místě školky, školy, Albert.

Fotogalerie

Měsíční náklady

Zálohy do fondu oprav 1.830,-

Provozní náklady 242,-

Správa SVJ 403,-

-------CELKEM-----2.475,-Kč

 

Zálohy na služby

Teplo 1.612,-

Teplá voda 1.395,-

Studená voda 516,-

Výtah 199,-

Úklid 233,-

Odpad 223,-

Společná elektřina 22,-

----CELKEM------4.200,-Kč

 

Celkem tedy 6.675,-Kč

 

 

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF