Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1, Praha 4 - Písnice

Cena 6.500.000,-Kč

80m2

Praha 4 - Písnice (Libuš)

ul. Na Okruhu

plastová okna

komora

sklep

osobní vlastnictví

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví, o dispozici 3+1 s lodžií, o celkové ploše 80m2, v 5. patře panelového domu s výtahem, v Praze 4 - Písnice v ulici Na Okruhu.

Byt má samostatné tři pokoje s výhledem do okolí. V chodbě je prostorná komora. Na podlaze v chodbě mramorová dlažba, v ostatních místnostech je lino. Koupelna s vanou a zděným jádrem, wc samostatně.

V celém domě byli jsou nové stoupačky a rozvody elektřiny. Byt je v dobrém stavu, nicméně dispozice bytu umožňuje širokou škálu možností rekonstrukce dle svých představ. Součástí prodeje bytu je i sklepní kóje.

V blízkosti se nachází tržnice SAPA, u které se v září r. 2025 zahájí výstavba stanice metra linky „D“. Veškerá občanská vybavenost v místě školky, školy, Albert.

Měsíční náklady

Zálohy do fondu oprav 1.830,-

Provozní náklady 242,-

Správa SVJ 403,-

-------CELKEM-----2.475,-Kč

 

Zálohy na služby

Teplo 1.612,-

Teplá voda 1.395,-

Studená voda 516,-

Výtah 199,-

Úklid 233,-

Odpad 223,-

Společná elektřina 22,-

----CELKEM------4.200,-Kč

 

Celkem tedy 6.675,-Kč

 

 

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF