Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk/2x lodžie, 79m2, B5

Novostavba

3+kk

2x lodžie

79m2 obytná plocha

sklep

parkovací místo

Cena 6.312.000,-Kč včetně DPH

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme do osobního vlastnictví byt ke koupi , o dispozici 3+kk, o čisté obytné ploše 79,97m2, ve 2. NP (1. patro) bezbariérového domu (budova B, byt č.5) s výtahem, v Bakově nad Jizerou, v ulici Žižkova, vedle volnočasového areálu na začátku Bakova nad Jizerou. Volnočasový areál Vám nabídne relaxaci a nebo perfektní okruh pro brusle a sportovní vyžití.

Tento byt má 2x lodžie s výhledem do vnitrobloku a do přírody ve volnočasovém areálu. Je velice hezky řešen a má okna skoro na všechny světové strany. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem 28,44m2, ložnice 18,20m2, ložnice 12,64m2 a 2x WC. Sklep 2,76m2 a vyhrazené parkovací stání ve vnitrobloku domu. Celková užitná plocha bytu je tedy 82,7m2 + lodžie. Lodžie jsou odděleny vždy příčkou, díky tomu máte dostatek soukromí a klidu. Projekt nám nabízí nadstandardní koupelnu se sprchovým koutem a hydromasážním panelem ASTREA. Samostatné WC s bidetovou sprchou.

Můžete si vybrat ze dvou variant obkladů a dlaždic (teplé a studené odstíny). Vinylová podlaha, kterou si sami vyberete u nás v buňce na stavbě. Podlahové elektrické vytápění Vám zajistí dostatečné teplo kdykoliv v roce, kdy se Vám bude chtít. Okna s trojskly zajistí perfektní klid a udržení tepla, nebo naopak v létě chládek.

Byt bude k nastěhování v říjnu 2023! Kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE si můžete vybrat u domluveného dodavatele za příznivých cenových podmínek již teď.

Oceníte veškerou občanskou vybavenost v místě jako je zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, supermarkety, veterinární klinika nebo pošta. Bakov nad Jizerou má pestré sportovní vyžití.

Je to brána do Českého Ráje a Máchova kraje. Máte zde spoustu možností pěší turistiky a cyklostezek. Stačí Vám teď jen 20% z kupní ceny, zbylou část budete platit až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy, to je srpen, září tohoto roku. Financování Vám rádi zajistíme. Prohlídky jsou možné už teď, tak neváhejte a přijeďte si vybrat. Více informací najdete i zde www.bakovskarezidence.cz

Videoprohlídka

O projektu

Bakovská Rezidence Vás osloví svým vytříbeným vkusem promyšleného a přitom nadstandardního provedení. Nachází se vedle volnočasového areálu s přírodním koupalištěm a relax zónou, kde můžete trávit svůj volný čas. Ve třech nízkopodlažních bezbariérových domech vznikne celkem 48 bytů. Dispozičně jsou byty řešeny od 1+kk až po 3+1. Celkem si můžete vybrat z osmi typů bytů.

Ke každému bytu náleží parkovací místo a dostatečně velký sklep. Bude zde umístěna rychlonabíječka pro elektromobily. Vybrané jednotky mají lodžie, nebo v přízemí předzahrádky až 60m2.

Budova A - tato budova má dvě patra (3 NP), dva samostatné vchody, prostornější sklepy s plochou až 9m2, předzahrádky až 10m2 a dva výtahy

Budova B – tato budova bude mít tři patra (4 NP), z obývacího pokoje budete koukat do relaxační zóny volnočasového areálu, na jižní části budovy bude příprava pro předokenní venkovní žaluzie a pro klimatizační jednotky, předzahrádky až 30m2 a jeden výtah

Budova C – tato budova bude mít tři patra (4 NP), na jižní části budovy bude příprava pro předokenní venkovní žaluzie a pro klimatizační jednotky, předzahrádky až  60m2 a jeden výtah

Ceny na webu jsou uvedeny včetně 15% DPH. Ke každému bytu je povinnost koupit si parkovací místo ve výši 150.000,-Kč a zděný sklep 10.000,-Kč za m2. Každé parkovací místo bude mít své označení k bytové jednotce.

Předzahrádky budou předány oplocené. Realitní makléřky Vám ukážou vzorky standardů, které máme umístěny v buňce na stavbě. Můžete si tak vybrat a podívat se napříkad na druhy podlah, obkladů, dlažby, vany nebo sprchového koutu a sprchovacího panelu s trysky.

 

Na své si přijdou nejen rodiny s dětmi, ale i mladé a starší páry. Oceníte veškerou občanskou vybavenost v místě jako je zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, veterinární klinika, pošta, ochotnické divadlo nebo knihovna.

Bakov nad Jizerou má pestré možnosti sportovního vyžití. Je to brána do Českého Ráje a Máchova kraje. Máte zde spoustu možností pěší turistiky a cyklostezek.

Svou polohou a umístěním se snadno dostanete do Mladé Boleslavi za 8min., do Prahy za 30-40min., do Liberce za 30min nebo do Českého Ráje. Autem sjedete z dálnice D10 exitem 52. Zároveň můžete využít vlak nebo autobus.

Pokud se chcete přijet podívat, domluvte si schůzku.

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF