Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk, 69,58m2, Brandýs nad Labem,plastová okna,

3+kk

69,58m2

osobní vlastnictví

po částečné rekonstrukci

plastová okna

4.990.000,-Kč

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi byt 3+kk, v osobním vlastnictví, o celkové ploše 69,58m2, v 1. patře cihlového domu, v ulici Husova, v Brandýse nad Labem. Byt má samostatné tři pokoje, orientace oken do ulice. 

Kuchyňská linka není součástí vybavení a lze ji umístit v pokoji nebo na chodbě. Na podlaze jsou vinylové podlahy. Nové plastové okna.  Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V bytě je prostorná komora.

V prezentaci jsou použity první dvě fotografie jako vizualizace pro představu případné rekonstrukce.

Parkování u domu nebo na ulici. Perfektní dopravní dostupnost MHD. V místě je veškerá občanská vybavenost (mateřksé školy, základní školy, nemocnice, supermarkety atd.).

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Plánek bytu

Plánek bytu

Fotografie domu

Dům a okolí

 

Cena

4.990.000,-Kč

 

 

Brandýs nad Labem

Ve městě Brandýs nad Labem najdeme řadu významných památek. Z doby gotiky je to například kostel sv. Vavřince s dochovanou freskovou výzdobou ze 14. století  a později barokně přestavěný kostel sv. Petra.Významnou renesanční stavbou je kostel Obrácení sv. Pavla, postavený v letech 1541 – 1542 milánským stavitelem Matteo Borgorellim, původně jako modlitebna Jednoty bratrské. Nesmírně cennou, plně dochovanou renesanční stavbou je také podzámecký most z roku 1603, jeden z nejstarších kamenných mostů v Čechách, těsně přiléhající k mlýnu, který v téže době se svými jedenácti moučnými koly patřil k největším v Čechách. Z bohatých časů renesance se na náměstí dochovala původní radnice a některé obytné domy, mezi nimi tzv. dům Valdštejnský a také Arnoldinovský č. p. 97, kde je umístěno dnešní Oblastní muzeum, a nedaleko náměstí velmi pozoruhodná katovna, zdobená sgrafity.

K významným stavbám baroka v Brandýse nad Labem patří děkanství a zvonice z roku 1773 u kostela Obrácení sv. Pavla se sousoším sv. Jana Nepomuckého, sem přeneseným v roce 1918 z náměstí. Zcela neopakovatelnou stavbou je barokní zámecký pivovar, jediný známý objekt průmyslového charakteru stavěný Kiliánem Ignácem Dientzenhoferem, který svou velkorysou architekturou nezapře dvorního stavitele paláců a chrámů a důstojně doplňuje brandýský zámecký okrsek.Od poloviny 16. století se začali ve městě usazovat židé a roku 1568 tedy byl na místě bývalého hliniště založen židovský hřbitov, který je se svými náhrobky z druhé poloviny 16. století jedním z nejstarších židovských hřbitovů v Čechách.

V 18. a 19. století vznikaly i v tomto městě manufaktury a továrny. Nejvýznamnějším brandýským podnikem té doby byla Melicharova továrna na zemědělské stroje s pobočkami v mnoha evropských zemích a úspěšná svými exporty i na americkém kontinentě.

 

Hanka Petržílková

Hanka Petržílková je realitní makléřkou od roku 2006. Už jako malá holka si přála stát se realitní makléřkou. Věnuje se prodeji bytů, domů a komerčních prostor (kanceláře, obchodní prostory, činžovní domy).
 
Zároveň je jednatelkou realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), kterou úspěšně vede společně se svými makléři.
 
Protože naslouchá potřebám klientů založila zahradní (www.novakovazahrada.cz ) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz ), kterou využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům.
Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.
 
U každé nemovitosti nechybí profesionální fotograf, videoprohlídka, případně 3D prohlídka nebo homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Když to situace vyžaduje nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.
 
Odměnou pro Hanku je zasloužená provize a spokojení klienti. Její klientský servis je vždy individuální tak, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajícího.
 
Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas trávit na realitních serverech, dokáže Vám poskytnout plný servis na Vaší cestě hledání a kompletního právního servisu.
 
V rámci své 15 ti leté praxe školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře.
 
Neustále se vzdělává a předává své zkušenosti dále. Je také certifikovanou realitní makléřkou.
 
Pokud hledáte profíka v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je ten správný člověk. Její lokalitou je Praha a Střední Čechy, ale víme že i do Krkonoš nebo na Šumavu se ráda podívá.
 
Má ráda výzvy, takže i několik let neprodejné nemovitosti dokáže prodat rozhodně rychleji.
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář