Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk, Brandýs nad Labem

ulice Husova

69m2

tři samostatné pokoje

osobní vlastnictví

tržně pronajat

plastová okna

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi prostorný byt 3+kk v osobním vlastnictví, s celkovou plochou 69,58m2, ve 2. patře cihlového domu v ulici Husova, v Brandýse nad Labem. Tento byt je skvělou investiční příležitostí nebo ideálním místem pro váš vlastní domov. 

Byt disponuje třemi samostatnými pokoji, které nabízejí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Okna jsou orientována do ulice a zajišťují dostatek přirozeného osvětlení a svěžího vzduchu.

Kuchyňská linka není součástí vybavení, ale máte možnost ji umístit buď v jednom z pokojů nebo na chodbě. Na podlaze jsou vinylové podlahy, které jsou snadno udržovatelné a odolné. Byt má nové plastové okna.

Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Součástí bytu je také prostorná komora.

V prezentaci jsou použity první dvě fotografie jako vizualizace pro představu případné rekonstrukce, takže si můžete udělat představu o potenciálu tohoto bytu.

Aktuálně je byt pronajat , což vám poskytuje možnost získat pasivní příjem. Pokud si přejete, můžete si nájemce ponechat a dále se těšit z pravidelných finančních příjmů.

Parkování je dostupné přímo u domu nebo na ulici. V blízkém okolí naleznete veškeré důležité občanské vybavenosti, jako jsou mateřské a základní školy, nemocnice a supermarketů. Perfektní dostupnost městské hromadné dopravy zajišťuje snadné spojení s jakoukoli částí města.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě, abyste se mohli osobně přesvědčit o všech výhodách tohoto investičního bytu.

Kontaktujte nás ještě dnes a dejte svému portfoliu pevný základ pro budoucí finanční úspěch!

 

Fotogalerie

Cena

5.566.400,-Kč

včetně provize a právního servisu

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF