Prodej chalupy, 300m2, Rychnov u Jablonce nad Nisou - Pelíkovice, pozemek 4.510m2

Prodej pěkné chalupy,

užitná plocha 300m2,

pozemek 4510 m2,

obec Pelíkovice, okres Jablonec nad Nisou

 

Cena 4.290.000,-Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěknou, udržovanou chalupu o celkové užitné ploše cca 300m2, která je situovaná na okraji obce Pelíkovice, nedaleko Rychnova u Jablonce nad Nisou, v okrese Jablonec nad Nisou. Stavba se rozprostírá na krásné parcele s vzrostlými stromy o výměře 4510 m2. Dále se zde nachází menší ovocný sad s jabloněmi, malinami, apod.

Dům je v udržovaném stavu, vhodný k okamžitému užívání. V přízemí se nachází velká obytná světnice s kachlovými kamny, koupelna se sprchovým koutem, kuchyňka a wc. Dále zde nalezneme nabízí bývalou konírnu a dřevník, které je možné rekonstruovat na bydlení.

V prvním patře se nachází ložnice a prostorná půda, kde je možnost vybudovat další obytné místnosti. Stavba je částečně podsklepena. Ve sklepě je klenutý strop a nabízí se možnost rekonstrukce na vinný sklípek apod.

Vytápění zajištěno kamny na tuhá paliva, kanalizace řešena jímkou. Voda je zajištěna dvěma studnami, přístup obecní. Dům je zabezpečen alarmem.

Lokalita nám nabízí mnoho turistického a sportovního vyžití (Český ráj, Skiareály, Jizerské Hory atd.) Obec Pelíkovice se nachází se 2 km na jihozápad od obce Rychnov u Jablonce nad Nisou, která nabízí veškerou občanskou vybavenost. Vřele doporučuji prohlídku!

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontaktní formulář