Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu 5+1, Praha 6 - Liboc

ulice Ke Džbánu

5+1

3 nadzemní patra

sklep

zahrada 164m2

pozemek celkem 302m2

 

Popis nemovitosti

Hledáte nový domov v prestižní lokalitě Prahy 6 - Liboc? Máme pro Vás výjimečnou nabídku! Exkluzivně Vám nabízíme dům v bývalé kolonii Nová Šárka, který je skvělým místem pro Vás a celou Vaši rodinu.

Tento dům s třemi patry a sklepem byl postaven v roce 1935 a nachází se v krásném bloku domů v ulici Ke Džbánu. Jeho poloha vám nabídne výhodnou dostupnost do centra Prahy. Zároveň si zde můžete užívat klidu a pohody na prostorné zahradě o velikosti 302m2.

V přízemí se nachází světlý obývací pokoj s francouzskými okny s venkovními roletami a výhledem a vstupem na zahradu, případně terasu, kde si můžete užívat klidné chvíle s rodinou a přáteli. Dále se zde nachází jídelna s kuchyní, která může být místem pro celou rodinu, a vchodu samostatné wc.

První patro Vám nabízí dvě prostorné ložnice a koupelnu s vanou a wc. Toto patro lze také využít jako samostatný byt 2+kk. V podkroví se nacházejí další dvě místnosti, které mohou sloužit jako pokoje nebo případně jako nový další byt 2+kk.

Vytápění je řešeno kombinovaným plynovým kotlem a také pro teplou vodu. Pro nějaké případné rezervy je zde i kotel na tuhá paliva. Plastová okna a lodžie v mezipatře dodávají domu moderní a elegantní vzhled.

I když je dům v dobrém stavu, zaslouží si kompletní rekonstrukci. S Vaší osobní vizí a představou můžete z tohoto místa udělat naprosto jedinečný domov s atmosférou historických budov, která je zároveň moderní a elegantní. Nabízí se zde i možnost vybudování třech bytových jednotek 2+kk.

Tento dům Vám nabízí výjimečnou příležitost žít v prestižní lokalitě Prahy 6 - Liboc a zároveň si užívat prostorného domova se zahradou. Přijďte se na toto unikátní místo podívat a nechte se okouzlit jeho kouzlem. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte snít o Vašem novém domově!

Videoprohlídka

Fotogalerie

Plány

Vizualizace

Cena

19.990.000,-

včetně provize

včetně právního servisu

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF