Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu 5+1, Praha 6 - Liboc

ulice Ke Džbánu

5+1

3 nadzemní patra

sklep

zahrada 164m2

pozemek celkem 302m2

 

Popis nemovitosti

Hledáte nový domov v prestižní lokalitě Prahy 6 - Liboc? Máme pro Vás výjimečnou nabídku! Exkluzivně Vám nabízíme dům v bývalé kolonii Nová Šárka, který je skvělým místem pro Vás a celou Vaši rodinu.

Tento dům s třemi patry a sklepem byl postaven v roce 1935 a nachází se v krásném bloku domů v ulici Ke Džbánu. Jeho poloha vám nabídne výhodnou dostupnost do centra Prahy. Zároveň si zde můžete užívat klidu a pohody na prostorné zahradě o velikosti 302m2.

V přízemí se nachází světlý obývací pokoj s francouzskými okny s venkovními roletami a výhledem a vstupem na zahradu, případně terasu, kde si můžete užívat klidné chvíle s rodinou a přáteli. Dále se zde nachází jídelna s kuchyní, která může být místem pro celou rodinu, a vchodu samostatné wc.

První patro Vám nabízí dvě prostorné ložnice a koupelnu s vanou a wc. Toto patro lze také využít jako samostatný byt 2+kk. V podkroví se nacházejí další dvě místnosti, které mohou sloužit jako pokoje nebo případně jako nový další byt 2+kk.

Vytápění je řešeno kombinovaným plynovým kotlem a také pro teplou vodu. Pro nějaké případné rezervy je zde i kotel na tuhá paliva. Plastová okna a lodžie v mezipatře dodávají domu moderní a elegantní vzhled.

I když je dům v dobrém stavu, zaslouží si kompletní rekonstrukci. S Vaší osobní vizí a představou můžete z tohoto místa udělat naprosto jedinečný domov s atmosférou historických budov, která je zároveň moderní a elegantní. Nabízí se zde i možnost vybudování třech bytových jednotek 2+kk.

Tento dům Vám nabízí výjimečnou příležitost žít v prestižní lokalitě Prahy 6 - Liboc a zároveň si užívat prostorného domova se zahradou. Přijďte se na toto unikátní místo podívat a nechte se okouzlit jeho kouzlem. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte snít o Vašem novém domově!

Videoprohlídka

Plány

podkrovi_1 prizemi_1 prvni_patro_1 prvni_patro_3

Vizualizace

vizu_1 vizu_2 vizu_3 vizu_4

Cena

18.500.000,-Kč

včetně provize

včetně právního servisu

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF