Prodej vícegeneračního domu, Roudnice nad Labem

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi dvougenerační dům, 5+2 o celkové užitné ploše 280m2, v ulici Jeronýmova, v Roudnici nad Labem. Dům je před kompletní rekonstrukcí, zcela vyklizen a připraven pro nového majitele. V přízemí se nachází byt 3+1 a v prvním patře 2+1.

Dům disponuje průjezdem na dvorek, lze tak mít uzavřenou garáž a nebo rozšířit zázemí domu. Dům je ideální pro vytvoření 2-3 bytových jednotek, nebo na podnikání. V prvním patře terasa s výhledem do okolí a na dvůr. Součástí je i sklep.

Vedle domu potraviny, pěší chůzi k vlaku či na MHD. Nedaleko pískovna Dobříň (přírodní koupaliště).

Majitel si vyhrazuje právo prodat dům nejvyšší cenové nabídce. 

Fotogalerie

Cena

2.790.000,-Kč

Majitel si vyhrazuje právo prodat dům nejvyšší cenové nabídce. 

Hana Petržílková

Hanka Petržílková je realitní makléřkou od roku 2006. Už jako malá holka si přála stát se realitní makléřkou. Věnuje se prodeji bytů, domů a komerčních prostor (kanceláře, obchodní prostory, činžovní domy).
 
Zároveň je jednatelkou realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), kterou úspěšně vede společně se svými makléři.
 
Protože naslouchá potřebám klientů založila zahradní (www.novakovazahrada.cz ) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz ), kterou využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům.
Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.
 
U každé nemovitosti nechybí profesionální fotograf, videoprohlídka, případně 3D prohlídka nebo homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Když to situace vyžaduje nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.
 
Odměnou pro Hanku je zasloužená provize a spokojení klienti. Její klientský servis je vždy individuální tak, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajícího.
 
Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas trávit na realitních serverech, dokáže Vám poskytnout plný servis na Vaší cestě hledání a kompletního právního servisu.
 
V rámci své 15 ti leté praxe školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře.
 
Neustále se vzdělává a předává své zkušenosti dále. Je také certifikovanou realitní makléřkou.
 
Pokud hledáte profíka v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je ten správný člověk. Její lokalitou je Praha a Střední Čechy, ale víme že i do Krkonoš nebo na Šumavu se ráda podívá.
 
Má ráda výzvy, takže i několik let neprodejné nemovitosti dokáže prodat rozhodně rychleji.
 
e00b3025r1


Hana Petržílková

Kontaktní formulář