REZERVOVÁNO!!! Prodej dvougeneračního rodinného domu, Praha 22 - Uhříněves

REZERVOVÁNO!!!  

ulice Přátelství

prostorná zahrada 1.357m2

dvougenerační bydlení

veškerá občanská vybavenost

příroda

 

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi dvougenerační dům v Praze 22 - Uhříněvsi, v ulici Přátelství. Dům stojí na pozemku o celkové ploše 1.357m2. Disponuje obytným sklepem, kde se nachází bytová jednotka 3+kk a v 1. patře byt 3+1, který je před rekonstrukcí. Byt v původním sklepě má samostatný vchod přes garáž.

Je odizolován asfaltem a izolační lepenkou. Stropy jsou z dutých stropních panelů. Krov je původní, v dobrém stavu. Střecha je eternitová. Topení zajišťuje plynový kotel. Okna jsou v 1.patře plastová a v suterénu dřevěná. Topení je rozvedeno v železném potrubí, řešeno od plynového kotle oběhovým čerpadlem. Voda obecní a studna s užitkovou vodou.

Na pozemku je zapuštěný kachlový bazén o obsahu 35m3, napojen na pískovou filtraci a solinátor. Před domem se nachází autobusová zastávka, dále je to naprostý kousek od vlakového nádraží.

Veškerá občanská vybavenost v místě - základní škola, mateřská škola, supermarkety. V podstatě za rohem krásná Obora v Uhříněvsi, kde najdete relax a odpočinek. Doporučujeme prohlídku.

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena

15.990.000,-Kč

Hana Petržílková

Hanka Petržílková je realitní makléřkou od roku 2006. Už jako malá holka si přála stát se realitní makléřkou. Věnuje se prodeji bytů, domů a komerčních prostor (kanceláře, obchodní prostory, činžovní domy).
 
Zároveň je jednatelkou realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), kterou úspěšně vede společně se svými makléři.
 
Protože naslouchá potřebám klientů založila zahradní (www.novakovazahrada.cz ) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz ), kterou využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům.
Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.
 
U každé nemovitosti nechybí profesionální fotograf, videoprohlídka, případně 3D prohlídka nebo homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Když to situace vyžaduje nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.
 
Odměnou pro Hanku je zasloužená provize a spokojení klienti. Její klientský servis je vždy individuální tak, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajícího.
 
Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas trávit na realitních serverech, dokáže Vám poskytnout plný servis na Vaší cestě hledání a kompletního právního servisu.
 
V rámci své 15 ti leté praxe školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře.
 
Neustále se vzdělává a předává své zkušenosti dále. Je také certifikovanou realitní makléřkou.
 
Pokud hledáte profíka v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je ten správný člověk. Její lokalitou je Praha a Střední Čechy, ale víme že i do Krkonoš nebo na Šumavu se ráda podívá.
 
Má ráda výzvy, takže i několik let neprodejné nemovitosti dokáže prodat rozhodně rychleji.
 
e00b3025r1


Hana Petržílková

Kontaktní formulář