Prodej *** hotelu, Kořenov, rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, po rekonstrukci, restaurace, parkování

*** Hotel Kaiser

zkolaudováno jako ubytovací zařízení

8 nadstandardních pokojů s koupelnami a wc

17 lůžek + přistýlky, max. kapacita 28 osob)

apartmán 4+1 s vlastním vchodem

restaurace pro 35 osob

plně vybavená kuchyně

parkování pro 10 aut

hodnocení na booking.com 9,4 (jedno z nejlepších)

zaručení kvality ubytování a vracejících se hostů

strategické místo

100 metrů od sjezdovky

500 metrů od Jizerské a Krkonošské lyžařské magistrály

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám v zastoupení majitele nabízíme ke koupi rodinný hotel ***, který se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, v obci Kořenov. Ubytovací zařízení je 100 metrů od sjezdovky (půjčovna lyží) a 500 metrů od Krkonošské a Jizerské lyžařské magistrály. Hotel má jedno z nejlepších hodnocení na bookingu 9,5 což Vám zaručuje kvalitu ubytování a vracejících se hostů. Zároveň jsou zde rezervace až do příštího roku, což Vám zajistí jistotu prosperity.

Celý dům prošel rekonstrukcí a jeho výhodou je, že má 8 nadstandardních pokojů s vlastními koupelnami a wc (17 lůžek + přistýlky, max. kapacita 28 osob). Pak je tu ještě mezonetový byt 4+1, který lze využít jako samostatný apartmán, nebo pokoje s vlastním vchodem. V přízemí domu je restaurace pro hosty (35 osob) s dostatečně velkou a plně vybavenou kuchyní i pro hosty z ulice.

Dům je zkolaudován jako ubytovací zařízení, což je velká výhoda mezi všemi nemovitostmi v okolí.
Před domem je dostatek parkovacích míst pro hosty (10 aut), slunečná terasa, kde je v létě možné posedět a mít případně i bazén pro hosty.

Kořenov je velmi dobré strategické místo jak pro běžkaře, lyžaře nebo cyklisty. Najdete své zalíbení v jakoukoliv roční dobu, včetně pěších turistických cest. Nachází se kousek od Polských hranic, Harrachova, Rokytnice nad Jizerou a spoustu dalších. V obci je MHD včetně vlakového nádraží.

Hotel je v provozu a není třeba dalších investic. V případě že byste chtěli zvýšit pohodlí hostů, je zde možnost vybudovat wellnes prostor (sauna, whirpool), pro tyto služby najdeme zázemí v přízemí budovy. Veškeré další dotazy ráda zodpoví makléřka.

3D scan

Fotogalerie

Cena

Cena: 11.250.000,-Kč

Poznámka: Majitel si vyžaduje právo vyhovět nejvyšší cenové nabídce

 

Hana Petržílková

Obchodu s nemovitostmi se věnuje celý svůj profesní život od roku 2006. V dětství se při prodeji bytu rodičů poprvé setkala s prací realitního specialisty, v tu chvíli věděla, že to je to co chce dělat. Líbila se jí práce realitního makléře. Vytyčila si jasný cíl! Vlastnit, vést svoji realitní kancelář a plnit klientům jejich sny o bydlení.
 
Pokud svou práci děláte poctivě a dobře, je to dřina jako každá dobře vykonaná práce. Chceš být úspěšný realitní specialista? Vstaň, makej, pracuj na sobě, posouvej své hranice a hlavně nezůstávej stát na místě!
 
Lehčí cesta k úspěchu jednoduše neexistuje!
 
 
 
 
 


Hana Petržílková

Kontaktní formulář