Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej *** hotelu, Kořenov, rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, po rekonstrukci, restaurace, parkování

*** Hotel Kaiser ***

zkolaudováno jako ubytovací zařízení

8 nadstandardních pokojů s koupelnami a wc

17 lůžek + přistýlky, max. kapacita 28 osob)

apartmán 4+1 s vlastním vchodem

restaurace pro 35 osob

plně vybavená kuchyně

parkování pro 10 aut

strategické místo

100 metrů od sjezdovky

500 metrů od Jizerské a Krkonošské lyžařské magistrály

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám v zastoupení majitele nabízíme ke koupi rodinný hotel ***, který se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, v obci Kořenov. Ubytovací zařízení je 100 metrů od sjezdovky (půjčovna lyží) a 500 metrů od Krkonošské a Jizerské lyžařské magistrály.

Celý dům prošel rekonstrukcí a jeho výhodou je, že má 8 nadstandardních pokojů s vlastními koupelnami a wc (17 lůžek + přistýlky, max. kapacita 28 osob) a k tomu byt 4+1 se samostatným vstupem, který lze využít jako samostatný apartmán nebo pokoje. Případně bydlení pro provozovatele. V přízemí domu je restaurace pro hosty (35 osob) s dostatečně velkou a plně vybavenou kuchyní. Dům je zkolaudován jako ubytovací zařízení, což je velká výhoda mezi všemi nemovitostmi v okolí.

Před domem je dostatek parkovacích míst pro hosty (10 aut), slunečná terasa, kde je v létě možné posedět a mít případně i bazén pro hosty nebo houpačku pro děti. Kořenov je velmi dobré strategické místo jak pro běžkaře, lyžaře nebo cyklisty. Najdete své zalíbení v jakoukoliv roční dobu, včetně pěších turistických cest. Nachází se kousek od Polských hranic, Harrachova, Rokytnice nad Jizerou a spoustu dalších.

V obci je MHD včetně vlakového nádraží. Hotel je v provozu a není třeba dalších investic. V případě že byste chtěli zvýšit pohodlí hostů, je zde možnost vybudovat wellnes prostor (sauna, whirpool), pro tyto služby najdeme zázemí v přízemí budovy a and garáží. Doporučujeme prohlídku pro vážné zájemce.

3D scan

Fotogalerie

Cena k prodeji

14.000.000,-Kč

včetně provize a právního servisu

Prohlídky možné, hotel je v provozu.

 

Cena k pronájmu

40.000,- Kč / měs.

+ náklady cca 30.000,-Kč

+ kauce 80.000,-Kč

Smlouva na dobu určitou

 

V případě pronájmu zařízení zůstává

Hanka Petržílková

Hanka Petržílková je realitní makléřkou od roku 2006. Už jako malá holka si přála stát se realitní makléřkou. Věnuje se prodeji bytů, domů a komerčních prostor (kanceláře, obchodní prostory, činžovní domy).
 
Zároveň je jednatelkou realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), kterou úspěšně vede společně se svými makléři.
 
Protože naslouchá potřebám klientů založila zahradní (www.novakovazahrada.cz ) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz ), kterou využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům.
Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.
 
U každé nemovitosti nechybí profesionální fotograf, videoprohlídka, případně 3D prohlídka nebo homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Když to situace vyžaduje nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.
 
Odměnou pro Hanku je zasloužená provize a spokojení klienti. Její klientský servis je vždy individuální tak, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajícího.
 
Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas trávit na realitních serverech, dokáže Vám poskytnout plný servis na Vaší cestě hledání a kompletního právního servisu.
 
V rámci své 15 ti leté praxe školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře.
 
Neustále se vzdělává a předává své zkušenosti dále. Je také certifikovanou realitní makléřkou.
 
Pokud hledáte profíka v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je ten správný člověk. Její lokalitou je Praha a Střední Čechy, ale víme že i do Krkonoš nebo na Šumavu se ráda podívá.
 
Má ráda výzvy, takže i několik let neprodejné nemovitosti dokáže prodat rozhodně rychleji.
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář