Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej investičního bytu 1+kk, 33m2, Mladá Boleslav, ul. Štyrsova, plastová okna

Prodej bytu 1+kk

osobní vlastnictví

33m2

ulice Štyrsova

Mladá Boleslav

plastová okna

dlouhodbě pronajato

cena 2.100.000,- Kč

Popis nemovitosti

Pokud hledáte investici, která Vám zajistí pravidelné příjmy, máme pro Vás skvělou nabídku. Exkluzivně nabízíme ke koupi pronajatý byt v osobním vlastnictví, o dispozici 1+kk v 1. patře cihlového udržovaného domu v Mladé Boleslavi v ulici Štyrsova.

Byt je v současné době pronajat dlouhodobým nájemcům za vynikajících podmínek. Nabízí koupelnu se sprchovým koutem a WC a v chodbě je kuchyňská linka. Parkování je možné na ulici nebo ve vnitrobloku domu.

Tento byt je ideální pro ty, kteří chtějí zhodnotit své prostředky a zároveň zajistit pravidelné příjmy. V blízkosti je MHD směr Kosmonosy, Radouč nebo Mladá Boleslav.

Více informací o této skvělé investici Vám rádi poskytneme u naší makléřky. Nechte nám své kontaktní údaje a my se s Vámi spojíme co nejdříve.

Fotogalerie

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF