Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁNO! Prodej investičního bytu 2+1, Brandýs nad Labem, ulice Husova

Prodej bytu 2+1

47,9m2

Cena 3.161.400,-Kč

pronajato za 26.000,-Kč / měs.

 

Popis nemovitosti

Výborná příležitost pro ty, kteří hledají byt v osobním vlastnictví v Brandýse nad Labem! Nabízíme Vám krásný byt o dispozici 2+1 a celkové ploše 47,9 m2, který prošel kompletní rekonstrukcí. Nachází se ve 2. patře cihlového domu v klidné ulici Husova.

Tento světlý byt má samostatné dva pokoje a nová plastová okna, která umožňují dostatek denního světla. Samostatná kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a nabízí dostatek prostoru pro vaše kulinářské dovednosti. Plovoucí podlahy a dlažba v celém bytě dodávají moderní vzhled. V koupelně najdete vanu a samostatné WC.

Tento byt je momentálně velmi dobře pronajatý za 26 000 Kč/měs. Pokud si přejete, můžete si nájemce ponechat a tím získat pasivní příjem. Parkování je k dispozici u domu nebo na ulici a v blízkosti jsou všechny důležité občanské vybavenosti, včetně mateřských a základních škol, nemocnic a supermarketů. Perfektní dopravní dostupnost MHD zajišťuje snadnou dostupnost kdekoliv v městě.

Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít! Prohlídky jsou možné po dohodě.

Fotogalerie

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF