Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej investičního bytu 3+1+terasa, Brandýs nad Labem

59,9m2

Brandýs nad Labem

Husova

palstová okna

přístup na terasu

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi investiční byt 3+1 (2+1) o celkové ploše 59m2, v osobním vlastnictví, v ulici Husova, v Brandýse nad Labem. Tento byt je ideální pro začínající investory, kteří hledají stabilní a výnosnou investici.

Byt prošel nedávnou základní rekonstrukcí a nachází se ve 3. patře cihlového domu. I přestože v domě není výtah, přístup na tuto úroveň je pohodlný a bezproblémový.

Disponuje plastovými okny a žaluziemi, které zajišťují příjemné osvětlení a dostatečné zatemnění. Na podlaze je kvalitní lino, které snadno udržujete a je odolné vůči opotřebení.

Samostatná kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou, lednicí a elektrickým sporákem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, což přináší praktičnost a komfort.

Původní prostor 2+1 byl rozdělen sádrokartonovou příčkou, čímž vznikly tři samostatné ložnice. V případě potřeby lze jednoduše přestavět do původního uspořádání 2+1. Tato flexibilita vám dává možnost přizpůsobit byt vašim individuálním potřebám.

Aktuálně je byt pronajat za 36.000,-Kč měsíčně, což vám poskytuje možnost získat pasivní příjem. Pokud si přejete, můžete si nájemce ponechat a dále těšit z pravidelných finančních příjmů.

Parkování je dostupné přímo u domu nebo na ulici. V blízkém okolí naleznete veškeré důležité občanské vybavenosti, jako jsou mateřské a základní školy, nemocnice a supermarketů. Perfektní dostupnost městské hromadné dopravy zajišťuje snadné spojení s jakoukoli částí města.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě, abyste se mohli osobně přesvědčit o všech výhodách tohoto investičního bytu.

Kontaktujte nás ještě dnes a dejte svému portfoliu pevný základ pro budoucí finanční úspěch!

 

Fotogalerie

Cena

4.792.000,-Kč

včetně provize a právního servisu

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF