Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁNO! Prodej investičního bytu 3+1+terasa, Brandýs nad Labem

59,9m2

Brandýs nad Labem

Husova

palstová okna

přístup na terasu

pronajato 39.000,-

byt č.16

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi investiční byt 3+1 (2+1) o celkové ploše 59m2, v osobním vlastnictví, v ulici Husova, v Brandýse nad Labem. Tento byt je ideální pro začínající investory, kteří hledají stabilní a výnosnou investici.

Byt prošel nedávnou základní rekonstrukcí a nachází se ve 3. patře cihlového domu. I přestože v domě není výtah, přístup na tuto úroveň je pohodlný a bezproblémový.

Disponuje plastovými okny a žaluziemi, které zajišťují příjemné osvětlení a dostatečné zatemnění. Na podlaze je kvalitní lino, které snadno udržujete a je odolné vůči opotřebení.

Samostatná kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou, lednicí a elektrickým sporákem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, což přináší praktičnost a komfort.

Původní prostor 2+1 byl rozdělen sádrokartonovou příčkou, čímž vznikly tři samostatné ložnice. V případě potřeby lze jednoduše přestavět do původního uspořádání 2+1. Tato flexibilita vám dává možnost přizpůsobit byt vašim individuálním potřebám.

Aktuálně je byt pronajat za 39.000,-Kč měsíčně (elektřina 6.926,-Kč + 4.353,- Kč voda, fond oprav atd.), což vám poskytuje možnost získat pasivní příjem. Pokud si přejete, můžete si nájemce ponechat a dále těšit z pravidelných finančních příjmů.

Parkování je dostupné přímo u domu nebo na ulici. V blízkém okolí naleznete veškeré důležité občanské vybavenosti, jako jsou mateřské a základní školy, nemocnice a supermarketů. Perfektní dostupnost městské hromadné dopravy zajišťuje snadné spojení s jakoukoli částí města.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost! Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě, abyste se mohli osobně přesvědčit o všech výhodách tohoto investičního bytu.

Kontaktujte nás ještě dnes a dejte svému portfoliu pevný základ pro budoucí finanční úspěch!

 

Cena

3.650.000,-Kč

včetně provize a právního servisu

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF