Prodej komerčních prostor

 

Komerční prostory

Celkem 345m2

Praha 1 

ulice Haštalská

centrum Prahy

sklep

zázemí

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám investiční nemovitost s vysokou morální hodnotou v samém centru a srdci Prahy.

Zde si můžete splnit sen o svém vlastním podnikání.

Komerční prostory se nacházejí v ulici Haštalská, v Praze 1 na Starém Městě. Vchod do prostor je z ulice Haštalská i Dlouhá. Prostory mají celkem tři podlaží. 

V 1. nadzemním podlaží (v přízemí) se nachází velká místnost s vchodem z ulice i do do vntirobloku (Dlouhá ul.). Vjezdové velké okna i pro auto z obou stran. Součástí tohoto podlaží jsou samostatné toalety pro dámy a pány, recepce s technickou místností a sklad cca 20m2 - případně garáž. Na chodbě WC pro zaměstnance. Tento prostor můžete využít pro zasedací místnost, open space či menší kavárnu nebo zázemí firmy pro veřejnost.

Ve 2. nadzemním podlaží (v prvním patře) se nachází 5 samostatných místností, kuchyňka se zázemím, koupelna se sprchovým koutem a wc. Zde lze mít kanceláře, či pokoje pro ubytování. 

V 1. podzemním podlaží se nachází prostor, celkem dvě místnosti, které je možné využít případně pro kuchyni nebo zázemí. Dále je pod schody vinný sklad.

Tyto komerční prostory jsou velmi specifické. V ulici Haštalská projde za den poměrně docela dost lidí do vedlejšího fitness centra či pasáže, která je průchozí do Revoluční či Dlouhé ulice. 

V těchto prostorech je možné si splnit svůj sen o podnikání nebo jednotky rozdělit a pronajímat je samostatně (krátkodobě pro ubytování či na kanceláře se zázemím).

 

Přijímáme cenové nabídky písemně e-mailem.

 

Info pro investory:

Cena budoucího nájmu je velmi individuální.

Prostor lze samostatně pronajmout jak v 1. NP tak v 2.NP.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Dispoziční plánky

0_hastalska-110-00-stare-mesto-cesko_0_2

0_hastalska-110-00-stare-mesto-cesko_0_3

0_hastalska-110-00-stare-mesto-cesko_0_1

Dispoziční plánky ke stáhnutí zde:

 

Haštalská 1.PP

 

Haštalská 1.NP

 

Haštalská 2.NP

 

Kontaktní formulář