Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO!Prodej prostorného bytu 4+1, 85m2, Mladá Boleslav

Prodej bytu 4+1/lodžie

Mladá Boleslav

ulice Havlíčkova

85m2

osobní vlastnictví

cena 4.250.000,-Kč

plastová okna

žaluzie

sklep

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi prostorný a velice příjemný byt 4+1 + lodžie, v ulici Havlíčkova, v Mladé Boleslavi, o celkové ploše 85m2, ve třetím patře zatepleného panelového domu s výtahem.  Byt je po rekonstrukci před 15 ti lety a je velice dobrém stavu.

Zděná koupelna s rohovou vanou a šikovně vyřešeným prostorem pro pračku a sušičku, topení v podlaze.  Obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči (lednice, myčka, plynová varná deska, trouba) a barem. Tři samostatné ložnice, z jedné ložnice vstup na lodžii. V chodbě jsou vestavěné skříně s pracovním prostorem. V obývacím pokoji je položena plovoucí podlaha, v pokojích koberce a v chodbě a koupelně dlažba.

Plastová okna a žaluzie. Součástí bytu je sklep a ve společných prostorech se nachází kočárkárna. Společenství vlastníků se velice hezky stará o dům, budou se rekonstruovat chodby a plánují na střechu solární panely. 

Měsíční poplatky jsou 4.140,- Kč + spotřeba elektřiny a plynu. Ideální bydlení pro rodinu nebo na investici. Doporučuji!

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF