Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD 5+1, Říčany, ul. Za Pilou, udírna, posezení, zahrada 685m2, garáž, dílna

samostatný rodinný dům

5+1

Říčany u Prahy

ulice Za Pilou

250m2 

udržovaná zahrada 685m2

Cena 12.990.000,-Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velice příjemný a samostatný rodinný dům 5+1, v ulici Za Pilou, v Říčanech (Praha - Východ). Dům stojí na rovinatém udržovaném pozemku o celkové ploše 685m2.

SKLEP

PŘÍZEMÍ

1. PATRO

PŮDA

Dům byl postaven v 80. letech a postupně byl rekonstruován do dnešní doby. Obecní voda zavedena, vůastní studna na zalévání zahrady,  plyn na hranici pozemku. Topení v domě zajišťuje nový kotel na tuhá paliva a případně i elektrický kotel. Do zálohy je zde i dostatečně veliký bojler pro teplou vodu. Plastová dvoukomorová okna a žaluzie v celém domě.

Pokoje v domě jsou krásně prostorné a stačí si jen pořídít novou podlahu a vymalovat. V současné době je na podlaze dlažba, koberce a korek. Kuchyně by se dala spojit s obývacím pokojem. Pokud byste však chtěli mít samostatnou kuchyni, v obývacím pokoji lze vybudovat krb (dva komíny). Můžete se nechat inspirovat vizualizacemi. Koupelna s vanou a wc samostatně. Z chodby v prvním patře je vstup na půdu.

Dům je situován na jižní stranu a lze tak využít solární panely na střechu a ušetřit náklady za dům. Zahrada je velice hezky řešena jako odpočinková. Je zde spoustu prostoru pro případnou realizaci. Vedle domu je pergola s posezením a vyhledem do zahrady. Venkovní krb a udírna za domem Vám poskytne spoustu možností.

Říčany jsou velice žádanou lokalitou. V letech 2018–2021 z indexu kvality života vyplynulo, že Říčany jsou město s nejlepší kvalitou života v Česku. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, obchody, pošta, parky a spoustu dalších. Nejen že je to výborné spojení do Prahy, ale svezete se i třeba vlakem do Benešova.

Vřele doporučuji, zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Plánky

 

Cena

12.990.000,-Kč

včetně provize a právních služeb

 

Předání domu

Nejdříve v září 2022 nebo do 4 měsíců od podpisu kupní smlouvy

Hanka Petržílková

Hanka Petržílková je realitní makléřkou od roku 2006. Už jako malá holka si přála stát se realitní makléřkou. Věnuje se prodeji bytů, domů a komerčních prostor (kanceláře, obchodní prostory, činžovní domy).
 
Zároveň je jednatelkou realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), kterou úspěšně vede společně se svými makléři.
 
Protože naslouchá potřebám klientů založila zahradní (www.novakovazahrada.cz ) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz ), kterou využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům.
Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.
 
U každé nemovitosti nechybí profesionální fotograf, videoprohlídka, případně 3D prohlídka nebo homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Když to situace vyžaduje nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.
 
Odměnou pro Hanku je zasloužená provize a spokojení klienti. Její klientský servis je vždy individuální tak, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajícího.
 
Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas trávit na realitních serverech, dokáže Vám poskytnout plný servis na Vaší cestě hledání a kompletního právního servisu.
 
V rámci své 16 ti leté praxe školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře.
 
Neustále se vzdělává a předává své zkušenosti dále. Je také certifikovanou realitní makléřkou.
 
Pokud hledáte profíka v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je ten správný člověk. Její lokalitou je Praha a Střední Čechy, ale víme že i do Krkonoš nebo na Šumavu se ráda podívá.
 
Má ráda výzvy, takže i několik let neprodejné nemovitosti dokáže prodat rozhodně rychleji.
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář