Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD 5+1, Říčany, ul. Za Pilou, udírna, posezení, zahrada 685m2, garáž, dílna

REZERVOVÁNO
samostatný rodinný dům

5+1

Říčany u Prahy

ulice Za Pilou

250m2 

udržovaná zahrada 685m2

Cena 11.500.000,-Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velice příjemný a samostatný rodinný dům 5+1, v ulici Za Pilou, v Říčanech (Praha - Východ). Dům stojí na rovinatém udržovaném pozemku o celkové ploše 685m2.

SKLEP

PŘÍZEMÍ

1. PATRO

PŮDA

Dům byl postaven v 80. letech a postupně byl rekonstruován do dnešní doby. Obecní voda zavedena, vůastní studna na zalévání zahrady,  plyn na hranici pozemku. Topení v domě zajišťuje nový kotel na tuhá paliva a případně i elektrický kotel. Do zálohy je zde i dostatečně veliký bojler pro teplou vodu. Plastová dvoukomorová okna a žaluzie v celém domě.

Pokoje v domě jsou krásně prostorné a stačí si jen pořídít novou podlahu a vymalovat. V současné době je na podlaze dlažba, koberce a korek. Kuchyně by se dala spojit s obývacím pokojem. Pokud byste však chtěli mít samostatnou kuchyni, v obývacím pokoji lze vybudovat krb (dva komíny). Můžete se nechat inspirovat vizualizacemi. Koupelna s vanou a wc samostatně. Z chodby v prvním patře je vstup na půdu.

Dům je situován na jižní stranu a lze tak využít solární panely na střechu a ušetřit náklady za dům. Zahrada je velice hezky řešena jako odpočinková. Je zde spoustu prostoru pro případnou realizaci. Vedle domu je pergola s posezením a vyhledem do zahrady. Venkovní krb a udírna za domem Vám poskytne spoustu možností.

Říčany jsou velice žádanou lokalitou. V letech 2018–2021 z indexu kvality života vyplynulo, že Říčany jsou město s nejlepší kvalitou života v Česku. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, obchody, pošta, parky a spoustu dalších. Nejen že je to výborné spojení do Prahy, ale svezete se i třeba vlakem do Benešova.

Vřele doporučuji, zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Plánky

 

Cena

11.500.000,-Kč

včetně provize a právních služeb

 

Hanka Petržílková

 

Hanka Petržílková se specializuje na realitní služby od roku 2006. Již od dětství měla sen stát se realitní makléřkou a dnes se věnuje prodeji bytů, domů a komerčních prostor jako jsou kanceláře, obchodní prostory a činžovní domy. Jako jednatelka realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), úspěšně vede tým makléřů.

Snaží se naslouchat potřebám svých klientů a proto založila zahradní firmu (www.novakovazahrada.cz) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz), které využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům. Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.

Hanka dbá na to, aby každá nemovitost byla prezentována profesionálně, a proto poskytuje fotografování, videoprohlídky, 3D prohlídky a homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Pokud je to potřeba, Hanka nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.

Jejím cílem je spokojenost klientů a zasloužená provize. Hanka poskytuje individuální klientský servis, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajících. Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas procházet realitní servery, Hanka Vám dokáže poskytnout plný servis v hledání a kompletním právním servisu.

Hanka se věnuje realitám již 17 let a v této době školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře. Je neustále vzdělávající se a certifikovanou realitní makléřkou.

Hledáte-li profesionála v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je tu pro Vás. Specializuje se na Prahu a Střední Čechy, ale je ochotna cestovat i do Krkonoš nebo na Šumavu. Ráda přijímá výzvy a dokáže prodat i dlouhodobě neprodejné nemovitosti v krátkém čase.

 
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF