Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1, 67m2, Praha 4 - Podolí

2+1

ulice Podolská

67m2

ul. Podolská

bez nábytku

plastová okna

komora

23.000,- nájem/měsíc

5.000,- služby (včetně eletřiny, topení, vody a všech poplatků)

Popis nemovitosti

Hledáte skvělé bydlení v Praze, které je skvěle přístupné a zároveň nabízí dostatek zeleně a klidu?

Pak neváhejte a prohlédněte si tento exkluzivní byt v Podolí! Nabízíme Vám velmi hezký a typický podolský byt 2+1 s celkovou plochou 67m2, v ulici Podolská. Tento byt se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem, v ideální lokalitě kousek od Podolské vodárny. Prostor je skvěle rozdělen na dva samostatné pokoje s nádherným výhledem do zeleně. Na chodbě se nachází vestavěná skříň, kde je dostatek místa na vaše věci. Koupelna s vanou a samostatné WC jsou samozřejmostí. Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou a veškerými spotřebiči jako jsou lednice, pračka, indukční deska a trouba. Kuchyně má dva vchody - jeden z chodby a druhý z obývacího pokoje.

Tento byt je skvěle situován a nabízí veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebujete. Park s cyklostezkami, bruslařskou stezkou, plaveckým stadionem a Sokolem jsou jen kousek od domu. Veřejná doprava - tramvaj nebo autobus - je prakticky před domem a zavezou vás kam potřebujete.

Nechte se okouzlit touto exkluzivní nabídkou, která je volná ihned! Tento byt je ideální pro lidi, kteří hledají moderní a příjemné bydlení v klidné lokalitě v srdci Prahy 4 - Podolí. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto skvělého bytu!

Cena

Cena nájmu 23.000,- Kč

poplatky 5.000,- Kč

kauce 23.000,- Kč

provize 23.000,-Kč

Hanka Petržílková

Vaše Realitní Expertka

Jsem Hanka Petržílková a mám za sebou 17 let úspěšného působení v oblasti realitního trhu. V roce 2006 jsem se rozhodla postavit se na vlastní nohy a stát se realitní makléřkou. Od té doby se neustále vzdělávám a zdokonaluji své dovednosti, abych mohla svým klientům poskytovat ty nejlepší služby.

Pro mě není realitní trh jen prací, je to má vášeň. Od mala jsem snila o tom, že budu pomáhat lidem najít svůj ideální domov.. Dnes se s radostí věnuji prodeji bytů, domů i komerčních nemovitostí nejen v Praze. Ráda však přijmu výzvu i na Krkonošské nebo Šumavské půdě.

V průběhu let jsem vybudovala tým skvělých makléřů, se kterými společně tvoříme realitní kancelář NEXT REALITY EXPERT. Nasloucháme vašim potřebám a přání a snažíme se vám poskytnout ten nejlepší servis. Chápeme, že každá nemovitost i každý prodejní proces je jedinečný, proto je naším cílem individuální přístup k vašim požadavkům.

Nabízíme kompletní servis při prodeji nemovitosti. Kvalitní fotodokumentaci, videoprohlídky jsou pro nás samozřejmostí. Naši právníci se postarají o všechny právní aspekty prodeje a vaše finanční prostředky budou v bezpečí.

V případě potřeby zajistíme i profesionální prezentaci na webových stránkách, jako je třeba www.bakovskarezidence.cz, kde budou vaši potenciální kupující mít přístup ke všem důležitým informacím.

Věřím v důležitost vzdělávání a sdílení zkušeností. Proto se aktivně účastním školení a výuky realitních makléřů. Spolupracuji s www.realitnityden.cz

Má práce je mým koníčkem. S láskou ke každé nemovitosti a s lidským přístupem ke každému z vás se snažím dosahovat co nejlepších výsledků. Pokud hledáte realitního makléře, který vás posune ke splnění vašich snů a požadvků, jsem tu pro vás. Spolehněte se na mé zkušenosti, vášeň a oddanost v oblasti realitního trhu.

Nechte se vést správným směrem a obraťte se na mě.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF