Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1, 67m2, Praha 4 - Podolí

2+1

ulice Podolská

67m2

ul. Podolská

bez nábytku

plastová okna

komora

23.000,- nájem/měsíc

5.000,- služby (včetně eletřiny, topení, vody a všech poplatků)

Popis nemovitosti

Hledáte skvělé bydlení v Praze, které je skvěle přístupné a zároveň nabízí dostatek zeleně a klidu?

Pak neváhejte a prohlédněte si tento exkluzivní byt v Podolí! Nabízíme Vám velmi hezký a typický podolský byt 2+1 s celkovou plochou 67m2, v ulici Podolská. Tento byt se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem, v ideální lokalitě kousek od Podolské vodárny. Prostor je skvěle rozdělen na dva samostatné pokoje s nádherným výhledem do zeleně. Na chodbě se nachází vestavěná skříň, kde je dostatek místa na vaše věci. Koupelna s vanou a samostatné WC jsou samozřejmostí. Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou a veškerými spotřebiči jako jsou lednice, pračka, indukční deska a trouba. Kuchyně má dva vchody - jeden z chodby a druhý z obývacího pokoje.

Tento byt je skvěle situován a nabízí veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebujete. Park s cyklostezkami, bruslařskou stezkou, plaveckým stadionem a Sokolem jsou jen kousek od domu. Veřejná doprava - tramvaj nebo autobus - je prakticky před domem a zavezou vás kam potřebujete.

Nechte se okouzlit touto exkluzivní nabídkou, která je volná ihned! Tento byt je ideální pro lidi, kteří hledají moderní a příjemné bydlení v klidné lokalitě v srdci Prahy 4 - Podolí. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto skvělého bytu!

Cena

Cena nájmu 23.000,- Kč

poplatky 5.000,- Kč

kauce 23.000,- Kč

provize 23.000,-Kč

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF