Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 na Vinohradech

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velice hezký a rekonstruovaný byt o dispozici 2+1, o výměře 80m2, ve 3. patře klasické činžovního cihlového domu s výtahem, v ulici Moravská, v Praze 2 - Vinohrady. Byt bude volný od 1. května, prohlídky jsou možné po domluvě. Byt je zařízen moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a spižírnou, jinak bez nábytku. Prostorná hala se samostatnými vstupy do pokojů s vestavěnou skříní. Komora kam můžete uložit vše co bude potřeba. Koupelna s vanou a pračkou, wc samostatně.

Perfektní klidná lokalita na Vinohradech. V blízkosti metro A Náměstí Míru a veškerá občanská vybavenost. V bytě můžou bydlet max. 4 osoby. Je vhodný pro mladý pár nebo případné spolubydlení. Vřele doporučujeme! Majitelka požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu, nájemní smlouva min. na 1 rok s možností prodloužení.

Cena

Nájemné 25.000,-

Nájemní smlouva na 1 rok s možnsotí prodloužení.

Ideální pro mladý pár nebo spolubydlící.

Max. počet 4 osoby

 

Majitelé preferují klienty v rámci EU, děkujeme za pochopení.

Hanka Petržílková

Vaše Realitní Expertka

Jsem Hanka Petržílková a mám za sebou 17 let úspěšného působení v oblasti realitního trhu. V roce 2006 jsem se rozhodla postavit se na vlastní nohy a stát se realitní makléřkou. Od té doby se neustále vzdělávám a zdokonaluji své dovednosti, abych mohla svým klientům poskytovat ty nejlepší služby.

Pro mě není realitní trh jen prací, je to má vášeň. Od mala jsem snila o tom, že budu pomáhat lidem najít svůj ideální domov.. Dnes se s radostí věnuji prodeji bytů, domů i komerčních nemovitostí nejen v Praze. Ráda však přijmu výzvu i na Krkonošské nebo Šumavské půdě.

V průběhu let jsem vybudovala tým skvělých makléřů, se kterými společně tvoříme realitní kancelář NEXT REALITY EXPERT. Nasloucháme vašim potřebám a přání a snažíme se vám poskytnout ten nejlepší servis. Chápeme, že každá nemovitost i každý prodejní proces je jedinečný, proto je naším cílem individuální přístup k vašim požadavkům.

Nabízíme kompletní servis při prodeji nemovitosti. Kvalitní fotodokumentaci, videoprohlídky jsou pro nás samozřejmostí. Naši právníci se postarají o všechny právní aspekty prodeje a vaše finanční prostředky budou v bezpečí.

V případě potřeby zajistíme i profesionální prezentaci na webových stránkách, jako je třeba www.bakovskarezidence.cz, kde budou vaši potenciální kupující mít přístup ke všem důležitým informacím.

Věřím v důležitost vzdělávání a sdílení zkušeností. Proto se aktivně účastním školení a výuky realitních makléřů. Spolupracuji s www.realitnityden.cz

Má práce je mým koníčkem. S láskou ke každé nemovitosti a s lidským přístupem ke každému z vás se snažím dosahovat co nejlepších výsledků. Pokud hledáte realitního makléře, který vás posune ke splnění vašich snů a požadvků, jsem tu pro vás. Spolehněte se na mé zkušenosti, vášeň a oddanost v oblasti realitního trhu.

Nechte se vést správným směrem a obraťte se na mě.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF