Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 na Vinohradech

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velice hezký a rekonstruovaný byt o dispozici 2+1, o výměře 80m2, ve 3. patře klasické činžovního cihlového domu s výtahem, v ulici Moravská, v Praze 2 - Vinohrady. Byt bude volný od 1. května, prohlídky jsou možné po domluvě. Byt je zařízen moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a spižírnou, jinak bez nábytku. Prostorná hala se samostatnými vstupy do pokojů s vestavěnou skříní. Komora kam můžete uložit vše co bude potřeba. Koupelna s vanou a pračkou, wc samostatně.

Perfektní klidná lokalita na Vinohradech. V blízkosti metro A Náměstí Míru a veškerá občanská vybavenost. V bytě můžou bydlet max. 4 osoby. Je vhodný pro mladý pár nebo případné spolubydlení. Vřele doporučujeme! Majitelka požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu, nájemní smlouva min. na 1 rok s možností prodloužení.

Fotogalerie

Cena

Nájemné 25.000,-

Nájemní smlouva na 1 rok s možnsotí prodloužení.

Ideální pro mladý pár nebo spolubydlící.

Max. počet 4 osoby

 

Majitelé preferují klienty v rámci EU, děkujeme za pochopení.

Hanka Petržílková

Hanka Petržílková je realitní makléřkou od roku 2006. Už jako malá holka si přála stát se realitní makléřkou. Věnuje se prodeji bytů, domů a komerčních prostor (kanceláře, obchodní prostory, činžovní domy).
 
Zároveň je jednatelkou realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), kterou úspěšně vede společně se svými makléři.
 
Protože naslouchá potřebám klientů založila zahradní (www.novakovazahrada.cz ) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz ), kterou využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům.
Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.
 
U každé nemovitosti nechybí profesionální fotograf, videoprohlídka, případně 3D prohlídka nebo homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Když to situace vyžaduje nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.
 
Odměnou pro Hanku je zasloužená provize a spokojení klienti. Její klientský servis je vždy individuální tak, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajícího.
 
Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas trávit na realitních serverech, dokáže Vám poskytnout plný servis na Vaší cestě hledání a kompletního právního servisu.
 
V rámci své 15 ti leté praxe školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře.
 
Neustále se vzdělává a předává své zkušenosti dále. Je také certifikovanou realitní makléřkou.
 
Pokud hledáte profíka v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je ten správný člověk. Její lokalitou je Praha a Střední Čechy, ale víme že i do Krkonoš nebo na Šumavu se ráda podívá.
 
Má ráda výzvy, takže i několik let neprodejné nemovitosti dokáže prodat rozhodně rychleji.
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář