Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk 50m2, Praha 3 - Vinohrady, ul. Kouřimská, dva sam. pokoje, plastová okna, vana

PRONAJATO O 2.000,-KČ VÍCE

Pronájem bytu 2+kk

50m2

Praha 3 - Vinohrady

ulice Kouřimská

Nájemné 14.500,-Kč 

spotřeba elektřiny

kauce 14.500,-

provize 14.500,- + DPH

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velice příjemný byt 2+kk v družstevním vlastnictví, o celkové ploše cca 50m2, ve sníženém přízemí s plastovými okny, v Praze 3 - Vinohrady, v ulici Kouřimská.

Byt je situován na jižní stranu a díky tomu je zde dostatečné přirozené světlo. Dva samostatné pokoje, které lze využít i na spolubydlení. V jednom z pokojů je umístěno praktické patro na spaní s psacím stolem, ve druhém pokoji je jídelní stůl, obývací stěna s tv. V chodbě je zařízená kuchyňská linka s vestavěnou lednicí a mrazákem, elektrickým sporákem a mirkovlnkou. V koupelně je vana a pračka. Samostatné wc a menší komora s úložnými policemi.

Ačkoliv se byt nachází ve sníženém přízemí je zde přes den přirozené světlo s výhledem do udržované uzavřené zahrady.

V domě je vysokorychlostní internet a kabel TV. Volné ihned. Veškerá občanská vybavenost a MHD v pěší dostupnosti. Kousek metro A Želivského a tramvajová zastávka. Ideální pro pár nebo studenty. Majitel dá přednost ČR a SK klientům.

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF