Pronájem mezonetového bytu 4+kk, 135 m2, Praha 2 - Vinohrady, ul. Moravská, bez nábytku, komora

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velice hezký mezonetový byt 4+kk, o celkové ploše 135 m2, v 5. patře cihlového domu s výtahem, v Praze 2 - Vinohrady, v ulici Moravská. Byt je zařízen moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jinak bez nábytku.

Plovoucí podlahy a keramická dlažba. Tři samostatné pokoje. Koupelna s vanou a wc samostatně. Topení a teplou vodu zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Elektřinu a plyn si nájemce převede na sebe.

Poplatky za vodné a stočné, úklid společných prostor a výtah cca 700,-Kč/osoba/měs. Perfektní žádána lokalita Vinohrad, veškerá občanská vybavenost. MHD metro Nám. Míru, tram Šumavská. Vřele doporučuji prohlídku.

Fotogalerie

Cena

25.000,-Kč / měsíc

 

Spotřeba elektřiny a plynu cca 4.500,-Kč

Kauce 25.000,-Kč

Provize 25.000,-Kč + 21% DPH

Nájemní smlouva se uzavírá na 1 rok s možností prodloužení.

Hana Petržílková

Obchodu s nemovitostmi se věnuje celý svůj profesní život od roku 2006. V dětství se při prodeji bytu rodičů poprvé setkala s prací realitního specialisty, v tu chvíli věděla, že to je to co chce dělat. Líbila se jí práce realitního makléře. Vytyčila si jasný cíl! Vlastnit, vést svoji realitní kancelář a plnit klientům jejich sny o bydlení.
 
Pokud svou práci děláte poctivě a dobře, je to dřina jako každá dobře vykonaná práce. Chceš být úspěšný realitní specialista? Vstaň, makej, pracuj na sobě, posouvej své hranice a hlavně nezůstávej stát na místě!
 
Lehčí cesta k úspěchu jednoduše neexistuje!
 
 
 
 
 


Hana Petržílková

Kontaktní formulář