Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1/L, Bakov nad Jizerou

WWW.BAKOVSKAREZIDENCE.CZ

3+1

osobní vlastnictví

obytná plocha 90,24m2

2x lodžie (13,38 m2)

2. podlaží 

sklep

parkovací místo

Popis nemovitosti

Chcete najít klidné moderní bydlení s vytříbeným vkusem promyšleného a přitom nadstandardního provedení? Projekt Bakovská Rezidence se nachází v Bakově nad Jizerou, v ulici Žižkova, vedle volnočasového areálu s přírodním koupalištěm a relaxační zónou, kde můžete trávit svůj volný čas.

Exkluzivně Vám nabízíme byt do osobního vlastnictví o dispozici 3+1 o celkové obytné ploše 90,24m2, s lodžií 13,38m2, ve 2. NP bezbariérového domu (budova A, byt č.10) s výtahem. Byt je velice hezky řešen, prostorný obývací pokoj 18,2m2, samostatná kuchyně 19,5m2, ložnice 14,07m2, ložnice 13,68m2 a 2x WC. K jednotce náleží prostorný sklep 9,02m2 a parkovací stání ve vnitrobloku domu.

Projekt nám nabízí nadstandardní koupelnu se sprchovacím panelem ASTREA nebo vanou a WC  s bidetovou sprchou. Můžete si vybrat ze dvou variant (studené a teplé barvy) obkladů a dlaždic. Vinylová podlaha s podlahovým vytápěním. Okna s trojskly, bezpečnostní dveře. Videotelefon a bezbariérový přístup. Projekt bude dokončen v září 2023.


Kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE si můžete vybrat u domluveného dodavatele za příznivých cenových podmínek již teď.

Projekt financuje Česká Spořitelna a díky tomu Vám snadno zajistíme hypoteční úvěr. První část zaplatíte ve výši 115.000,-Kč jako rezervační poplatek na developerský účet, druhou část ve výši 20% z kupní ceny při podpisu smlouvy o smouvě budoucí kupní. Poslední část zapaltíte až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy v roce 2023.


Oceníte veškerou občanskou vybavenost v místě jako je zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, supermarkety, veterinární klinika nebo pošta.
Bakov nad Jizerou má pestré sportovní vyžití. Je to brána do Českého Ráje a Máchova kraje. Máte zde spoustu možností pěší turistiky a cyklostezek.

 

Více bytů si můžete vybrat na www.bakovskarezidence.cz

Videoprohlídka

Fotogalerie

Plánek bytu

3D Plánek bytu

Vzorové kuchyně

Brožura projektu

Brožura projektu ke stáhnutí

Lokalita

Dopravní dostupnost

Bakovská rezidence se nachází cca 3 min. od dálnice D10 (Praha-Turnov-Liberec).  

Vlakové nádraží s hlavními spoji (ve směrech Mladá Boleslav, Praha, Turnov, Tanvald, Železný Brod, Česká Lípa, Nymburk, Poděbrady, Kolín,...)

Autobusy (ve směrech Praha Černý Most, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Bělá pod Bezdězem, Kněžmost,...)

 

Volnočasové aktivity

V těsné blízkosti projektu se nachází volnočasový areál a přírodní koupaliště, který nabízí mnoho možností aktivního trávení volného času – procházky, inline bruslení, koupání, dětské hřiště

a mnoho dalšího:

Brána do Českého Ráje

Brána do Máchova kraje

 

Občanská vybavenost

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Střední školy jsou pak v nedaleké Mladé Boleslavi či Mnichově Hradišti.

Najdeme zde:

Kulturní vyžití s dlouholetou tradicí.

Ochotnické divadlo, tradiční spolky jako jsou Hasiči, Rybáři, Sportovci atd.

Pořádání společenských akcí nejen o Vánocích jako jsou jarmarky, koncerty, plesy a podobně.

Hanka Petržílková

Hanka Petržílková je realitní makléřkou od roku 2006. Už jako malá holka si přála stát se realitní makléřkou. Věnuje se prodeji bytů, domů a komerčních prostor (kanceláře, obchodní prostory, činžovní domy).
 
Zároveň je jednatelkou realitní kanceláře NEXT REALITY EXPERT (www.nextrealityexpert.cz), kterou úspěšně vede společně se svými makléři.
 
Protože naslouchá potřebám klientů založila zahradní (www.novakovazahrada.cz ) a úklidovou firmu (www.uspesnauklidovka.cz ), kterou využívá při spolupráci s klienty, kteří potřebují prodat svůj byt nebo dům.
Každá nemovitost má svého kupce a je třeba se jen zamyslet a nastavit tu správnou spolupráci.
 
U každé nemovitosti nechybí profesionální fotograf, videoprohlídka, případně 3D prohlídka nebo homestaging. Samozřejmostí je právní servis a bezpečná úschova peněz. Když to situace vyžaduje nechá zpracovat web nemovitosti, kde klienti najdou všechny informace.
 
Odměnou pro Hanku je zasloužená provize a spokojení klienti. Její klientský servis je vždy individuální tak, aby vyhovoval potřebám a přáním prodávajícího.
 
Pokud naopak hledáte nemovitost a nemáte čas trávit na realitních serverech, dokáže Vám poskytnout plný servis na Vaší cestě hledání a kompletního právního servisu.
 
V rámci své 15 ti leté praxe školí realitní makléře pro www.realitnityden.cz a natáčí rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří jsou inspirací nejen pro realitní makléře.
 
Neustále se vzdělává a předává své zkušenosti dále. Je také certifikovanou realitní makléřkou.
 
Pokud hledáte profíka v oblasti realit s lidským přístupem, Hanka je ten správný člověk. Její lokalitou je Praha a Střední Čechy, ale víme že i do Krkonoš nebo na Šumavu se ráda podívá.
 
Má ráda výzvy, takže i několik let neprodejné nemovitosti dokáže prodat rozhodně rychleji.
 
e00b3025r1


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář