Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1/L, Bakov nad Jizerou, A10, BAKOVSKÁ REZIDENCE

3+1

obytná plocha 90,24m2

2X lodžie 6,67m2

sklep 2,76m2

parkovací stání

7.770.000,-Kč včetně DPH

 

Popis nemovitosti

Chcete najít klidné moderní bydlení s vytříbeným vkusem promyšleného a přitom nadstandardního provedení? Projekt Bakovská Rezidence se nachází v Bakově nad Jizerou, v ulici Žižkova, vedle volnočasového areálu s přírodním koupalištěm a relaxační zónou, kde můžete trávit svůj volný čas.

Exkluzivně Vám nabízíme byt do osobního vlastnictví o dispozici 3+1 o celkové obytné ploše 90,24m2, s lodžií 13,38m2, ve 2. NP bezbariérového domu (budova A, byt č.10) s výtahem. Byt je velice hezky řešen, prostorný obývací pokoj 18,2m2, samostatná kuchyně 19,5m2, ložnice 14,07m2, ložnice 13,68m2 a 2x WC. K jednotce náleží prostorný sklep 9,02m2 a parkovací stání ve vnitrobloku domu.

Projekt nám nabízí nadstandardní koupelnu se sprchovacím panelem ASTREA nebo vanou a WC  s bidetovou sprchou. Můžete si vybrat ze dvou variant (studené a teplé barvy) obkladů a dlaždic. Vinylová podlaha s podlahovým vytápěním. Okna s trojskly, bezpečnostní dveře. Videotelefon a bezbariérový přístup. Projekt bude dokončen v září 2023.


Kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE si můžete vybrat u domluveného dodavatele za příznivých cenových podmínek již teď.

Projekt financuje Česká Spořitelna a díky tomu Vám snadno zajistíme hypoteční úvěr. První část zaplatíte ve výši 115.000,-Kč jako rezervační poplatek na developerský účet, druhou část ve výši 20% z kupní ceny při podpisu smlouvy o smouvě budoucí kupní. Poslední část zapaltíte až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy v roce 2023.


Oceníte veškerou občanskou vybavenost v místě jako je zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, supermarkety, veterinární klinika nebo pošta.
Bakov nad Jizerou má pestré sportovní vyžití. Je to brána do Českého Ráje a Máchova kraje. Máte zde spoustu možností pěší turistiky a cyklostezek.

 

Více bytů si můžete vybrat na www.bakovskarezidence.cz

Videoprohlídka

Plánek bytu

3D Plánek bytu

Vzorové kuchyně

Brožura projektu

Brožura projektu ke stáhnutí

Lokalita

Dopravní dostupnost

Bakovská rezidence se nachází cca 3 min. od dálnice D10 (Praha-Turnov-Liberec).  

Vlakové nádraží s hlavními spoji (ve směrech Mladá Boleslav, Praha, Turnov, Tanvald, Železný Brod, Česká Lípa, Nymburk, Poděbrady, Kolín,...)

Autobusy (ve směrech Praha Černý Most, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Bělá pod Bezdězem, Kněžmost,...)

 

Volnočasové aktivity

V těsné blízkosti projektu se nachází volnočasový areál a přírodní koupaliště, který nabízí mnoho možností aktivního trávení volného času – procházky, inline bruslení, koupání, dětské hřiště

a mnoho dalšího:

Brána do Českého Ráje

Brána do Máchova kraje

 

Občanská vybavenost

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Střední školy jsou pak v nedaleké Mladé Boleslavi či Mnichově Hradišti.

Najdeme zde:

Kulturní vyžití s dlouholetou tradicí.

Ochotnické divadlo, tradiční spolky jako jsou Hasiči, Rybáři, Sportovci atd.

Pořádání společenských akcí nejen o Vánocích jako jsou jarmarky, koncerty, plesy a podobně.

Hanka Petržílková

 
  1. Zkušenosti a odbornost: Hanka Petržílková má 18 let zkušeností v realitním trhu, což ji činí profíkem v oboru. Od roku 2006 působí jako realitní makléřka a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

  2. Vášeň pro realitní trh: Realitní trh není pro Hanku Petržílkovou jen prací, ale vášní. Od dětství měla ambici pomáhat lidem najít jejich ideální domov.

  3. Rozsah služeb: Hanka a její tým nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního trhu, od prodeje bytů a domů po komerční nemovitosti, a to nejen v Praze, ale i v atraktivních lokacích jako jsou Krkonoše a Šumava.

  4. Týmový přístup: Hanka vedla k vytvoření týmu skvělých makléřů, s nimiž spolupracuje v realitní kanceláři NEXT REALITY EXPERT. Tým klade důraz na individuální přístup a naslouchání potřebám klientů.

  5. Kompletní servis: Kancelář nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti, včetně kvalitní fotodokumentace, videoprohlídek a právního zajištění prodeje. 

  6. Online prezentace: Pro zvýšení viditelnosti nabízených nemovitostí se používají webové stránky a sociální sítě pro profesionální prezentaci, což umožňuje potenciálním kupujícím snadný přístup k důležitým informacím.

  7. Vzdělávání a sdílení zkušeností: Hanka Petržílková věří v důležitost neustálého vzdělávání a sdílení zkušeností, a proto se aktivně účastní školení a konferencí v dané oblasti.

  8. Osobní přístup a oddanost: Hanky přístup k práci je charakterizován láskou ke každé nemovitosti a lidským přístupem ke každému klientovi, s cílem dosahovat nejlepších možných výsledků.

  9. Nabídka spolupráce: Hanka Petržílková je realitní makléřka, která je připravena pomoci klientům splnit jejich sny a požadavky v oblasti realitního trhu a je vysoce kvalifikovanou, vášnivou a zkušenou realitní makléřkou, která nabízí komplexní a personalizované služby v realitách.

 


Hanka Petržílková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF