Družstevní financování


SNADNÁ CESTA K NOVÉMU BYDLENÍ

Využijte družstevní bydlení

Družstevní bydlení je v ČR hluboce zakořeněné a má více než stoletou historii. Těží z velké opory v legislativě, práva člena družstva na bydlení jsou srovnatelná s osobním vlastnictvím nemovitosti. V současnosti u nás působí přes 8000 bytových družstev. Projekt Chytře bydlím navazuje na tyto tradice a celé řadě našich klientů nabízí velmi zajímavou alternativu ke klasickému hypotéčnímu financování. Družstevní bydlení klienti vyhledávají především pro jeho jednoduchost. Celý proces sjednání je nenáročný a přináší výhodu v úspoře času na straně nepovinného předkládání dokumentace, žádostí o výši příjmů, podnikatelé oceňují absenci dokládání daňových přiznání. Produkt hojně využívají i zahraniční klienti, kteří nesplňují podmínky pro poskytnutí běžných úvěrů.

Nechcete nebo nemůžete získat běžnou hypotéku? Máme pro vás řešení.

 

Jak to funguje?

Vyberte si byt nebo rodinný dům, který pro vás bytové družstvo zakoupí. K takto nabyté nemovitosti máte výlučné užívací právo, spojené s podílem a členstvím v družstvu. Splácení formou anuitních splátek můžete vybrat v rozmezí 5 až 35 let, případně můžete učinit mimořádné splátky nebo splacení celé anuity najednou. Převod do osobního vlastnictví nebo na třetí osobu je možný prakticky kdykoliv (za splnění podmínek k převodu).

Nejvýhodněji v Chytře bydlím

Chytře bydlím patří do holdingu NEXT REALITY. Na realitním trhu jsme od roku 2006, v současnosti máme 45 poboček na území celé České republiky. Družstevní bydlení jsme spustili díky značné poptávce klientů, kterým nevyhovují klasické produkty bank. V dnešní době, kdy rostou úrokové sazby, zvyšují se ceny nemovitostí a banky stále více prověřují bonitu, je Chytře bydlím pro celou řadu klientů ta nejvýhodnější cesta k vlastnímu bydlení.

 

HLAVNÍ VÝHODY

  • Stačí pouze 30 % vlastních zdrojů
  • Nemovitost můžete kdykoliv převést do osobního vlastnictví
  • Bez žádosti o doložení příjmů a složitého prověřování bankou
  • Splátky jako hypotéka, až na 35 let a v jakémkoliv věku

Pokud Vás družstevní financování zaujalo, kontaktujte mě.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení