O mně


Cítíte se ztraceni v nekonečném moři realitních inzerátů? Představte si, že máte po boku spojence, který vás provede celým procesem prodeje či pronájmu vaší nemovitosti s jistotou a profesionálním přístupem. Hanka Petržílková a její tým jsou zde, aby z vaší nemovitosti udělali hvězdu na realitním trhu, vynikající nad ostatními díky kvalitním fotografiím, videoprohlídkám a promyšlené online prezentaci

Obáváte se, že váš drahocenný čas pohltí papírování a právní záležitosti? S Hankou Petržílkovou už nemusíte. Její zkušený tým právníků zajistí, že všechny právní aspekty budou pečlivě ošetřeny, a vy se tak můžete soustředit na to, co je pro vás skutečně důležité. S Hankou a jejím týmem je vaše investice do nemovitosti v bezpečí.

Sníte o tom, že váš domov najde toho pravého kupce, který jeho hodnotu skutečně ocení?Hanka Petržílková neprodává jen nemovitosti; ona tvoří příběhy, ve kterých se budoucí majitelé mohou vidět. Díky její vášni pro realitní svět a osobnímu přístupu k prodeji najde pro váš domov toho pravého zájemce, který si váš domov zamiluje stejně, jako jste ho milovali vy.

Máte pocit, že vaše nemovitost není dostatečně vidět? Ve světě, kde se první dojem tvoří online, je klíčová profesionální prezentace vaší nemovitosti. Hanka Petržílková využívá nejmodernější marketingové strategie a technologie, aby vaše nemovitost zaujala na první pohled a přilákala co nejvíce potenciálních zájemců.

Bojíte se, že prodej nemovitosti se promění v noční můru plnou stresu a nejistoty? Se 17 lety zkušeností a neochvějnou vášní pro realitní obor, Hanka Petržílková přemění tento zdánlivě obtížný proces v příjemnou cestu k úspěchu. Její osobní přístup, profesionální zázemí a neustálé vzdělávání zaručují, že prodej vaší nemovitosti bude hladký a bez starostí.

17
let zkušeností v oboru
3500+
klientů
450
realizovaných transakcí
Hanka Petržílková

Proč právě se mnou?


Konzultace ZDARMA


Dříve než se rozhodnete se mnou spolupracovat, zvu Vás na kávu. Zde spolu probereme Vaše přání a požadavky. 

Naprostá diskrétnost.


To co se řekne platí. Nebudete se o nic starat. Vše zařídím a vy jen budete muset přijít podepsat smlouvy.

Špičkové služby a moderní nástroje v realitním trendu.


Příprava je pro mě klíčová a věnuji jí obrovskou pozornost. Nezáleží jen na připravenosti samotné nemovitosti, ale také na přípravě strategie pro prodej nebo koupi.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení