O mně


Vaše Realitní Expertka

Jsem Hanka Petržílková a mám za sebou 17 let úspěšného působení v oblasti realitního trhu. V roce 2006 jsem se rozhodla postavit se na vlastní nohy a stát se realitní makléřkou. Od té doby se neustále vzdělávám a zdokonaluji své dovednosti, abych mohla svým klientům poskytovat ty nejlepší služby.

Pro mě není realitní trh jen prací, je to má vášeň. Od mala jsem snila o tom, že budu pomáhat lidem najít svůj ideální domov.. Dnes se s radostí věnuji prodeji bytů, domů i komerčních nemovitostí nejen v Praze. Ráda však přijmu výzvu i na Krkonošské nebo Šumavské půdě.

V průběhu let jsem vybudovala tým skvělých makléřů, se kterými společně tvoříme realitní kancelář NEXT REALITY EXPERT. Nasloucháme vašim potřebám a přání a snažíme se vám poskytnout ten nejlepší servis. Chápeme, že každá nemovitost i každý prodejní proces je jedinečný, proto je naším cílem individuální přístup k vašim požadavkům.

Nabízíme kompletní servis při prodeji nemovitosti. Kvalitní fotodokumentaci, videoprohlídky jsou pro nás samozřejmostí. Naši právníci se postarají o všechny právní aspekty prodeje a vaše finanční prostředky budou v bezpečí.

V případě potřeby zajistíme i profesionální prezentaci na webových stránkách, jako je třeba www.bakovskarezidence.cz, kde budou vaši potenciální kupující mít přístup ke všem důležitým informacím.

Věřím v důležitost vzdělávání a sdílení zkušeností. Proto se aktivně účastním školení a výuky realitních makléřů. Spolupracuji s www.realitnityden.cz

Má práce je mým koníčkem. S láskou ke každé nemovitosti a s lidským přístupem ke každému z vás se snažím dosahovat co nejlepších výsledků. Pokud hledáte realitního makléře, který vás posune ke splnění vašich snů a požadvků, jsem tu pro vás. Spolehněte se na mé zkušenosti, vášeň a oddanost v oblasti realitního trhu.

Nechte se vést správným směrem a obraťte se na mě.

17
let zkušeností v oboru
3500+
klientů
450
realizovaných transakcí
Hanka Petržílková

Proč právě se mnou?


Konzultace ZDARMA


Dříve než se rozhodnete se mnou spolupracovat, zvu Vás na kávu. Zde spolu probereme Vaše přání a požadavky. 

Naprostá diskrétnost.


To co se řekne platí. Nebudete se o nic starat. Vše zařídím a vy jen budete muset přijít podepsat smlouvy.

Špičkové služby a moderní nástroje v realitním trendu.


Příprava je pro mě klíčová a věnuji jí obrovskou pozornost. Nezáleží jen na připravenosti samotné nemovitosti, ale také na přípravě strategie pro prodej nebo koupi.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení