Garance spokojenosti


oceneni_nextNaše garance spokojenosti je pro nás prioritou. Proto při každé spolupráci s klienty dbáme na nejvyšší     standardy kvality a bezpečnosti.

Každého klienta pečlivě prověřujeme v rámci exekucí, AML a politicky exponovaných osob, abychom zaručili bezproblémový průběh celého obchodu. Naše firma je navíc pojištěna u GENERALI na profesní odpovědnost, takže si můžete být jisti, že jsme zodpovědní a pečliví.

Svou odbornou způsobilost potvrzuji certifikátem, který dokládá mé 17 leté praxe v oboru. Zaměřuji se na potřeby klienta a snažím se vyjít vstříc všem požadavkům.

Právě proto dbáme na neustálé vzdělávání v oboru, abychom byli stále na nejvyšší úrovni a mohli nabízet ty nejlepší služby.

Klient je pro nás vždy na prvním místě a proto jsme připraveni poskytnout mu 100% servis a kvalitní služby. Pokud se objeví nějaké reklamační řízení, klient může kdykoliv využít svých práv dle Reklamačního řádu.

Navíc klienta pravidelně informujeme o stavu provedených služeb po celou dobu platnosti smlouvy, abychom mu zajistili co největší spokojenost. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro své obchody s nemovitostmi, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je naší prioritou.

 

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení